Як у керівниці миколаївської МСЕК вилучали 450 тис. дол. - відео
За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону у ході розслідування корупційної схеми ухилення від мобілізації проведено обшуки в очільниці Миколаївського обласного центру медико-соціальної експертизи.
Про це повідомили в Генпрокуратурі.
Під час обшуків за кількома адресами у керівниці Миколаївської обласної МСЕК та її сина – інтерна медичного вишу, знайдено понад 450 тис доларів США та колекцію ювелірних виробів. Також у її сина вилучено паспорт громадянина рф, який був отриманий у колишньому генконсульстві рф в Одесі.
Понад $450 тис. вилучили у керівниці МСЕК на Миколаївщині. У її сина - паспорт РФ, - СБУ. ВІДЕО+ФОТОрепортажhttps://t.co/4POJzKayI2 pic.twitter.com/9ROl6Wm72a
— Цензор.НЕТ ✍️ (@censor_net) October 22, 2024
При цьому, за даними слідства, протягом 2015-2023 років очільниця МСЕК задекларувала дохід на загальну суму близько 2 млн грн.
З метою приховування нелегальних прибутків посадовиця оформила на свого сина три квартири.
У 2023 році посадовиця оформила собі та сину 2-гу групу інвалідності для отримання від держави додаткових пільг та соціальних виплат.
На підставі отриманих матеріалів, вирішується питання щодо повідомлення чиновниці про підозру та подальшого обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, що 4 жовтня ДБР повідомило, що вони викрили керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупута її сина Олександра Крупу на незаконному збагачені. Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів США у різних валютах.
10 жовтня журналіст Юрій Бутусов повідомив, що 49 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олійником оформили інвалідність, "вочевидь, «дахуючи» корупційну схему представниці "Слуги народу" Тетяни Крупи у МСЕК та ПФ.
17 жовтня очільника Хмельницької обласної прокуратури Олексія Олійника було звільнено з посади за власним бажанням.
Сьогодні ж, 22 жовтня, Президент Володимир Зеленський провів засідання Ради нацбезпеки і оборони щодо ситуації з Медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК) і зловживаннями посадових осіб різних державних органів із отриманням інвалідності.
"Вважаю, що відповідальність за ситуацію зараз має бути персональною. Доручив Премʼєр-міністру розв’язати проблему на рівні центральних органів виконавчої влади, зокрема відповідних міністерств. Потрібні кадрові рішення. Також повинна бути й політична відповідальність генерального прокурора за ситуацію в органах прокуратури України", - повідомив Зеленський.
Згодом стало відомо, що Генеральний прокурор Андрій Костін подав у відставку.
Відгуки
Щось не чути про добровільні відставки очільників відповідних відомств. Чи в нас ...
Залишити коментар