Правила користування сайтом

Правила користування інформаційно-аналітичним порталом

Інформаційної агенції «ГО «Західний Інформаційний Фронт»

ZAHIDFRONT.COM.UA

 

1. Загальні положення

  1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання відвідувачами.
  2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
  3. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на zahidfront.com.ua. Посилання (гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.
  4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації і використання.
  5. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.
  6. Адміністрація залишає за собою право змінювати та доповнювати правила користування сайту.


2. Правила коментування та використання

2.1 У коментарях забороняються прямі та непрямі образи честі й гідності окремих осіб чи груп людей, у тому числі політиків, чиновників, журналістів, користувачів і авторів ресурсу. Водночас наголошуємо: заборонено образи, але не обґрунтована критика.

2.2 У коментарях заборонено використовувати нецензурну лексику та будь-які непристойності.

2.3 Заборонена пряма та непряма реклама, комерційні, беззмістовні повідомлення, спам, повідомлення повторені декілька разів.

2.4 Заборонено застосування Caps Lock (тільки великих літер) при написанні повідомлень.

2.5 Заборонені висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

2.6 Заборонено використовувати імена (нікнейми), які ображають гідність інших людей, містять ксенофобські висловлювання, нецензурну лайку, а також ті, що створюють хибне враження про належність їх власника до редакції сайту zahidfront.com.ua або до ГО «Західний Інформаційний Фронт»

2.7 Забороняється розголошення приватної інформації (подробиці особистого життя, телефони, адреси тощо), яка не є відкритою і загальнодоступною. У випадку, якщо така інформація стосується публічних осіб і може бути соціально значущою, адміністрація залишає за собою право діяти на власний розсуд.

2.8 Заборонені коментарі, які порушують чинне законодавство України.

2.9 Заборонені коментарі, які не стосуються теми матеріалу, під якими розміщені.

2.10 Коментарі, що вказують на помилки або неточності у тексті, видаляються після виправлення помилки.

2.11 Дії модератора не підлягають оскарженню в коментарях. У разі, якщо користувач вважає, що модератор порушив правила, він може направати скаргу, підписану своїм справжнім ім’ям і прізвищем, на електронну пошту адміністрації сайту — [email protected]. У скаргах просимо чітко вказувати назву чи адресу публікації, приблизний час додавання допису, його зміст та ім’я, під яким він був опублікований.

2.12 У разі систематичного порушення правил та ігнорування вимог модератора користувачу може бути закритий доступ до сервісу.


3. Правила ведення блогу

3.1. У блогах застосовуються ті ж самі критерії, що вказані в пунктах 2.1-2.8 цих правил.

3.2 За матеріали, викладені у блогах, відповідальність несе їх автор.

3.3 Адміністрація сайту зобов’язується не повідомляти конфіденційні дані про авторів блогу третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України.

3.4 Кожен зареєстрований користувач сайту може вести не більше одного блогу.

3.5 Нові блоги проходять премодерацію адміністрацією сайту, яка приймає рішення про створення і ведення блогу.

3.6 Видалення блогу самостійно неможливе. Для цього необхідно написати листа адміністрації сайту ( admin@ zahidfront.com.ua ) з проханням про видалення.

 

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com