Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Захист інформації користувачівВ 

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В вживаєВ відповідних заходів безпеки зберіганняВ й обробкиВ зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація таВ дані, що зберігаються на портал інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В 

2. Загальний доступ до особистої інформації

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В не здійсює продаж, обмін чи передачу у тимчасове викорисатання особисту інформацію користувачів. Водночас адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В В може надавати загальні окреміВ дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами для вирішення статутних цілей громадської організації "Західний інформаційний фронт". При цьому адміністрація адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В можеВ використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам управляти інформаційно-аналітичнимВ порталомВ Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"

3. Внесення змінВ в політику конфіденційності

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В маєВ право за своїм розсудом обновляти дану політику конфіденційності в будь-який час. У цьому випадку ми опублікуємо повідомлення на головній сторінці нашого порталу й повідомимо корстувачів про це по електронній пошті. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти дану сторінку (політика конфіденційності) для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.

4. Згода користувачів порталу із цією політикою конфіденційностіВ 

Використовуючи портал Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт", Ви виражаєте свою згоду із цією політикою. Якщо Ви не згодні із цією політикою, будь ласка, не використовуйте В порталВ Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт". Ваше подальше користання В порталомВ Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" після внесення змін у дану політику буде розглядатися як Ваша згода із цими нововведеними змінами.

5. Відмова від відповідальності

Дана політика конфіденційності застосовується виключно сторінок В порталуВ Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт",В при переході по зовнішнім посиланням на інші інформаційні ресурси та сторінки в соціальних мережах адміністраціяВ порталуВ Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"В не несе відповідальності за дії третьої сторони, а також за інформацію розміщену на стороніх ресурсах.В 

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com