Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Захист інформації користувачів 

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" вживає відповідних заходів безпеки зберігання й обробки зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація та дані, що зберігаються на портал інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" 

2. Загальний доступ до особистої інформації

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" не здійсює продаж, обмін чи передачу у тимчасове викорисатання особисту інформацію користувачів. Водночас адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"  може надавати загальні окремі дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами для вирішення статутних цілей громадської організації "Західний інформаційний фронт". При цьому адміністрація адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам управляти інформаційно-аналітичним порталом Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт"

3. Внесення змін в політику конфіденційності

Адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" має право за своїм розсудом обновляти дану політику конфіденційності в будь-який час. У цьому випадку ми опублікуємо повідомлення на головній сторінці нашого порталу й повідомимо корстувачів про це по електронній пошті. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти дану сторінку (політика конфіденційності) для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.

4. Згода користувачів порталу із цією політикою конфіденційності 

Використовуючи портал Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт", Ви виражаєте свою згоду із цією політикою. Якщо Ви не згодні із цією політикою, будь ласка, не використовуйте  портал Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт". Ваше подальше користання  порталом Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" після внесення змін у дану політику буде розглядатися як Ваша згода із цими нововведеними змінами.

5. Відмова від відповідальності

Дана політика конфіденційності застосовується виключно сторінок  порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт", при переході по зовнішнім посиланням на інші інформаційні ресурси та сторінки в соціальних мережах адміністрація порталу Інформаційного агентства "ГО "Західний інформаційний фронт" не несе відповідальності за дії третьої сторони, а також за інформацію розміщену на стороніх ресурсах. 

Copyright © 2017 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com