Трамп запускає табір для нелегалів, готує новий Алькатрас і згадує Байдена
Губернатор Флориди Рон ДеСантіс похвалився, що після розпорядження президента США облаштувати «Алігаторний Алькатрас» минуло лише вісім днів, а комплекс уже готовий прийняти перші п'ять тисяч нелегалів, яких почнуть звозити із сьомого липня. Міграційний центр знаходиться орієнтовно за 60 км від Маямі – у нетрях субтропічних болотистих угідь, населених алігаторами, крокодилами і пітонами.
На відео New York Post, одного із улюблених видань Дональда Трампа, яке було відзняте під час ознайомлюючого туру президента в «Алігаторний Алькатрас» у вівторок, 1 липня, зображені ряди порожніх металевих двоярусних ліжок, розміщених у металевих боксах, сконструйованих зі швелера і обтягнені металевою сіткою.
Міграційний центр знаходиться у Національному парку Еверглейдс серед субтропічних водно-болотних угідь, в яких активно сновигають численні й ворожі до людей плазуни. Проходячи повз металеві бокси, призначені для нелегалів, Дональд Трамп сказав: «Я подивився зовні, а також всередині, і це не те місце, де б хотілось перебувати. Ми оточені милями небезпечних боліт із єдиним виходом – депортацією. А цей сучий син Байден раніше хотів , щоб я був у тюрмі».
На об'єкті центру встановлено орієнтовно 200 камер відеоспостереження, використано 8,500 метрів колючого дроту і працевлаштовано 400 співробітників служби безпеки. До міграційного центру провадить лише одна дорога, яка належно охороняється, отож єдиний вихід із центру – односторонній авіаційний рейс».
Президент Трамп заохотив урядових працівників організовувати такі міграційні центри на всій території США із метою утворити мережу ефективних міграційних закладів.
У 2011 році експрезидент Барак Обама насміхався над республіканцями й казав, що вони такі безсердечні, що коли раптом прийдуть до влади, то вимагатимуть використовувати алігаторів для стримування нелегальних іммігрантів. У такий спосіб Обама зухвало кпив собі, що республіканці ніколи до влади не прийдуть, не облаштують в'язницю із алігаторами і не зуміють зупинити нелегальну міграцію, яку він, Обама, започаткував і протегував.
А сьогодні Мішель Обама, дружина Барака, скаржиться, що з приходом до влади Дональда Трампа погано спить. У ночі спонтанно прокидається і здригається. Вочевидь, є підстави, щоби здригатись. Вірогідно її перелякали запевнення Трампа, що той інший Алькатрас, що знаходиться у затоці Сан-Франциско, також буде відновлений і призначений для представників вищого демократичного політичного істеблішменту. Місце там чудове, особливо у теплі літні ночі: вітерець, який здебільшого повіває із континенту в напрямку океану, доносить до Алькатрасу звуки веселої ресторанної музики і запахи смачної їжі.
Два тижні тому, між іншим, стало відомо, що не лише Байден, але й Обама теж брав участь у підготовці замаху на Дональда Трампа. Про це детальніше розкажемо у подальших публікаціях й спробуємо припустити, що робитиме з цією інформацією злопам'ятний від природи президент США. Пригадаймо, як Байден істерично вигукнув під час президентських перегонів 2024 року на адресу Трампа: «Та візьміть нарешті його в приціл!»
Хочеш легалізуватись у США? Поживи спершу в Гондурасі
Адміністрація президента Трампа підписала угоди із Гондурасом і Гватемалою, на підставі яких Вашингтон буде перенаправляти прохачів притулку в США до цих країн, незалежно від їхнього громадянства. Тепер будь-який мігрант, який ступив на територію США і попросив захисту (притулку), буде висланий до однієї з цих країн Центральної Америки.
Фактично, угоди Дональда Трампа перетворюють Гондурас і Гватемалу на «відстійники» для міграційної системи США навіть у тому випадку, якщо потенційний мігрант не має жодного стосунку до цих держав.
За даними Associated Press, вже почали готувати перші депортації у рамках підписаних угод, а Крісті Ноем, міністерка внутрішньої безпеки, заявила: «США – не єдине місце, де люди можуть отримати захист».
Пробайденівські правозахисники вдарили на сполох, мовляв:
■ у цих країнах неспокійно, зростає насильство і корупція (начебто у США нема розлогої корупції навіть у Конгресі, де конгресмени неймовірно швидко стають мільйонерами);
■ мігранти не зможуть отримати фахову правову допомогу (тепер кошти від американських міграційних адвокатів потраплять адвокатам Гондурасу, а це так образливо);
■ сім'ї будуть розлучені (брехня, адже сім'ї разом відправлять у міграційні табори);
■ люди, які рятувались від насильства, опиняться у нових зонах ризику (наче у США нелегали не грабують, не ґвалтують, не вбивають).
Прихильники президента заявили, що ці міграційні заходи посприяють перезавантаженню американської міграційної системи, а супротивники Трампа називали таку міграційну тенденцію жорстокою, антигуманною і небезпечною.
До Дня незалежності Верховний Суд зробив президентові США ще один подарунок
У четвер, 3 липня, Верховний Суд США видав наказ, в якому сказано, що восьмеро нелегальних іммігрантів-злочинців, яких адміністрація президента Трампа мала намір помістити у Південному Судані, таки можуть бути депортовані. Це вже друге таке рішення Верховного Суду стосовно депортації нелегалів.
У травні федеральний суддя, щоби напакостити Дональдові Трампові, заблокував переміщення восьми нелегальних злочинців-іммігрантів до Південного Судану. Ба більше, цей суддя зухвало відмовився виконати попередні рекомендації Верховного Суду.
Суддя Олена Каган написала рішення, оприлюднене у четвер, заявивши, що «більшість суддів Верховного Суду бачить речі по-іншому, а тому я не бачу юридичного механізму, як окружний суддя може змусити адміністрацію президента не депортувати іммігрантів-злочинців».
Дональд Трамп назвав Джерома Пауелла «впертим віслюком»
Президент США повідомив журналістам, що буде дуже радий, якщо голова Федеральної резервної системи (ФРС) нарешті зважиться подати у відставку. Відповідаючи на питання журналістів, якою тепер має бути базова відсоткова ставка, Трамп заявив, що «сьогодні ми повинні платити лише 1%, натомість платимо 4,5%».
Президент наголосив: «Ми платимо більше, тому що у нас є людина у ФРС, яка страждає на синдром ненависті до Трампа. Цей хлопець є просто впертим віслюком і недоумком, який увесь час робить великі фінансові диверсії. І це вже триває роками».
Нагадаємо, що наприкінці першого правління Трампа він домігся, щоби ключова відсоткова ставка становила 1,75%. Характерно, що під час правління Обами і Байдена відсоткова ставка становила всього 0,5%, щоби народ був задоволений. Як тільки Трамп увійшов до Овального кабінету, Джером Пауелл відразу підняв ключову ставку до 5,5% із метою провалити економічні плани республіканців.
Американський лідер зізнався, що наступником Пауелла він бачить службовця, який буде знижуватиме ставку. Очікується, що Трамп назве ім'я кандидата на посаду голови ФРС у найближчий час.
Дональд Трамп неодноразово заявляв, що хоче домогтися звільнення Пауелла на тлі відмови Федеральної резервної системи знижувати базову відсоткову ставку. Зниження базової ставки, на думку президента, посприяє заощадженню для американського бюджету орієнтовно до $1 трильйона у рік. Сума доволі відчутна.
Ярослав Левків
Головне фото – видання Boston Herald
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар