Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

ОКРЕМА ДУМКА 29.03.2023 Коментарі 0

Світові медія сформували новий тренд – вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу – це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії.

Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зростуть на 43% від офіційно запланованих. Видання робить такі висновки, добравшись до таємних статей бюджету Московії.

Бункерний «заклав» на війну $65 млрд зі $143 млрд,  передбачених на утримання силового блоку русні. Це дуже мало, оскільки за оцінками Forbes, кожен місяць «денацифікації України» обходиться кремлеві у $12 млрд. Тобто, лише на бойові дії потрібно  $144 млрд, і це без врахування відновлення втрат військової техніки, виготовлення нових ракет і т. д.

До речі, запамʼятайте цифру $78 млрд ($143 млрд видатків на силовий блок - $65 млрд на оборону) – стільки витрачають на різних посіпак режиму – ФСБ, ФСО, Росгвардію, поліцію і т. д.)

Дірка між офіційними та реальними видатками часто фінансується з таємних статтей бюджету мордору, які сумарно складають  25%, або $95 млрд. Більшу частину цих мільярдів витратять келейно (приховано, - ЗІФ).

Тепер ми з вами можемо порахувати: федеральний бюджет русні складає $379,5 млрд. Загальний чек на «національну оборону» - через надмірну засекреченість – математично скласти важко, але він аж ніяк не може бути меншим за $222 млрд ($144 млрд видатків на війну + $78 млрд на утримання поліцейсько-фсбешного режиму). Сюди входять лише фінансування базових потреб тоталітарної держави: ведення війни й утримання.

Іншими словами, якщо Bloomberg і Forbes наводять коректні цифри, то виходить, що московити тратять сьогодні 3/5 свого федерастичного бюджету на війну з Україною. Але воєнні видатки русні загалом не особливо зросли, просто зменшилися доходи імперії та закінчуються різні позабюджетні заначки. Тому зростає навантаження на офіційну скарбницю.

Дедалі більше видань дають загальну оцінку ситуації у московитів. От найсвіжіше: «Економіка Росії починає розвалюватися», - WSJ. Там багато цікавих пасажів, але як на мене, ключовий ось: «Попри стійкість Росії в короткотерміновій перспективі, довготривала картина є похмурою: Москва буде набагато закритішою і надмірно залежною від Китаю».

Ми всі очікуємо перемог на фронті, але економічна війна проти РФ теж приносить свої результати, наближаючи нашу перемогу. Жоден серйозний аналітик не говорить про «крах московитської економіки через 2-3 тижні», але водночас жодна притомна людина не прогнозує спроможність бункерного режиму триматися роками. Іран та Північна Корея тут не можуть бути аргументом, оскільки жодна з них не веде повномасштабної війни. 

Телеграм-канал «Орестократія»

Також читайте:

Західна броня – вже у ЗСУ: світ готується до великого протистояння

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: