Як правильно читати заяви американських республіканців

ОКРЕМА ДУМКА 16.03.2023 Коментарі 0

Кожна скептична заява представників республіканців викликає у нас серйозну істерику. Так, учора (14 березня, - ЗІФ) Десантіс, потенційний кандидат у президенти замість Трампа, заявив, що війна в Україні – це територіальна суперечка, і що допомога Україні не в інтересах США.

Усі ці заяви є всього лише передвиборчою боротьбою. Республіканці ніколи не займуть слабшу позицію щодо росії чи Китаю, аніж демократи. І ось чому:

1. Республіканці переважно є яструбами. Серед них багато колишніх військових та правоохоронців. Сам Десантіс колишній військовий, який служив в Іраку. Вони консервативні, і вони завжди за агресивну безпекову політику. Більшість військових конфліктів із втручанням США відбувалося за республіканських президентів.

2. Я додав цікавий графік – це фінансування демократів і республіканців американськими збройними компаніями. Як бачите, вони більшою мірою підтримують республіканців, за яких у них явно виростають продажі.

3. Передвиборча риторика має мало спільного з подальшим президентством. Доказом цього є Трамп. Ось декілька прикладів його заяв.

12.07.2014 – треба визнати його (путіна) заслуги перед країною – на міжнародній арені в нього дуже потужний престиж

27.07.2016 – ми це розглянемо. Думаю так (можливість визнання Криму)

01.08.2016 – ви хочете отримати третю світову, щоби повернути його (Крим) назад?

15.10.2018 – Я той, хто дав Україні наступальне озброєння і протитанкові системи. Обама цього не зробив. Знаєте, що він відправляв? Він відправляв подушки та ковдри.

Тому зберігайте спокій і не плутайте передвиборчу боротьбу з політикою США. Я на 100% упевнений, що при республіканцях ми отримаємо більше і швидше, ніж при демократах. Така практика.

ТГ-канал «Політика Андрусіва»

Читайте також:

Республіканська партія росії у США: гра стає цікавішою

Анкета Карлсона: що відповів республіканець Майкл Пенс

Російська пропаганда активізує свою агентуру в американському політикумі – ренегатів Демократичної партії

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: