Вилікувати божевільних росіян можна ламанням хребта…

ОКРЕМА ДУМКА 11.08.2022 Коментарі 0

Виття на болотах російської опозиції щодо заяви Зеленського про необхідність заборонити виїзд громадянам Росії до цивілізованих країн, є чудовим лакмусом, що російська опозиція не зрозуміла. Вона не зрозуміла, що російський народ відповідає за руйнування цивілізації. Так, ви не недочули, не за руйнування України, а саме цивілізації, оскільки руйнація України Путіним і Росією безпосередньо пов'язана із прагненням знищити Захід у тих проявах, що вивели його на недосяжну величину. Війна з Україною просто остаточно показала, що російський народ божевільний, а божевілля треба локалізувати.

Ніхто не дивується, що божевільних поміщають у відповідні заклади і тримають подалі від нормальних людей? Ніхто. Чому ж на рівні світової цивілізації треба потурати безумству? Сьогодні росіянам має бути соромно. І відсутність сорому – пряма ознака, що російська опозиція чи як вони там себе називають, так нічого й не зрозуміли. Вина російського народу за геноцид чеченців колективна. За війну з Грузією також. І за Україну, ясна річ. За всі геноциди, які організували росіяни, вони несуть провину. І за геноциди має бути соромно. Як соромно німцям. Цей сором повинен глибоко проникнути в російську культуру, що стане природним, як сьогодні у німців. Але цей сором виникне лише внаслідок великої психотерапевтичної роботи, яка стане можливою внаслідок тотальної поразки Росії. Самі росіяни, навіть в особі активних противників Путіна, нездатні провести таку роботу. За деякими винятками.

Російський народ – це народ зі зламаним хребтом. Будь-яка влада в Росії вертить ним, як хоче. Тому росіяни настільки люті, коли з'являється можливість когось принизити, вбити чи зґвалтувати. Вони відтворюють усе те, що їхня влада робить з ними. Вони раби, які завжди хочуть стати панами. Тому має бути зламаний хребет державі в Росії. Поки ця держава експлуатує низинні ресентиментні бажання своїх рабів, то всі сусіди Росії будуть під перманентною загрозою вторгнення і знищення.

Саме тому Зеленський зробив великий та правильний крок, позначивши цю проблему на такому високому рівні. Україна має за росіян зробити те, що вони не можуть зробити зі своєю державою протягом століть. Це завдання десятиліття, але перші кроки ми робимо вже сьогодні.

Юрій РОМАНЕНКО, Український політолог, експерт Українського інституту майбутнього  (сторінка у FB)

Ілюстрація afr.com

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: