У російському Білгороді виявили голубів-терористів з України

НОВИНИ 07.11.2022 Коментарі 0

Мешканка російського Білгорода лариса хомченко поскаржилася тамтешньому губернатору вячеславу гладкову на «викинуту коробку із хворими голубами». По них їздять машини, ходять люди і, можливо, це – «біологічний тероризм». Адже за 40 кілометрів – Україна з біолабораторіями.

Заявниця скаржиться, що у фсб і мнс на дзвінки не реагують, - пише ТГ-канал «ЧТД». Пильна жіночка, - явна жертва російської пропаганди про заражених вірусами комарів та птахів, у відчаї викликала дільничного. Почали проводити «формальні дії» з пошуку ловців птахів.

На її допис, щоправда, відреагував призначений у травні новий начальник управління ветеринарії і головний державний ветлікар Білгородської області артьом мєдвєдєв. Він подякував жінці за «інформацію і позицію», запевнив, що ветлікарі готові виїхати та попросив заявницю залишити свої координати.
Чи вдалося упіймати всіх голубів і які віруси вони переносили – поки що не повідомляють. Зате, схоже, на росії незабаром придумають новий фейк про заражених в українських біолабораторіях вошей. Причина очевидна: в навчальному центрі міноборони росії в Єлані Волгоградської області стався спалах педикульозу серед мобілізованих.

«Воші заїдають, сил уже немає. Всі ходять і постійно чіхраються. Місць для вмивання не вистачає, оскільки військове містечко не було розраховане на таку велику кількість людей. Іноді вдається домовитись із місцевими жителями, які погодинно здають в оренду свої ванни. Люди об'єднуються у групи, скидаються та йдуть митися», - розповів ТГ-каналу «ЄАН» один із мобілізованих.

Проблему інформресурсу підтвердив і депутат держдуми максим іванов.

Нагадаємо, в ООН звинуватили росію у брехні щодо звинувачень України і США у лабораторіях, які займаються розробкою біологічної зброї, та відхилили ініціативу кремля зі створення комісії для розслідування такої діяльності.

Російська пропаганда системно zомбує росіян темою українських біолабораторій. І схоже, досягнула мети: населення тепер вбачатиме загрозу у кожній комасі та кожному птасі.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: