У кремлі вже зачекалися дзвінка від Трампа

АНАЛІТИКА 06.11.2024 Коментарі 0

Оскільки найбажаніша для кремля тема щодо можливих потрясінь і заворушень у США через результати голосування не стартувала, там вирішили зіграти на паузі. І тепер чекають, щоби Дональд Трамп сам зробив перші кроки (як сподіваються у москві) назустріч потеплінню стосунків з рф.

Позицію свого шефа доволі однозначно окреслили вуса пєскова: мовляв, нехай Дональд Трамп сам виявить ініціативу щодо врегулювання конфлікту в Україні. І якщо він зателефонує ліліпутіну, той візьме слухавку.

«Напевно, це треба не в нас, не в нас питати, - сказав пєсков, відповідаючи на запитання про те, чи чекають у кремлі дзвінка від Трампа. – Я ще раз повторюю і нагадую вам слова путіна про його відкритість до контактів, до діалогу. Але це наша позиція, вона послідовна, вона добре відома у світі. А решта – давайте дочекаємося якихось конкретних дій».

Втім, про зміну політики США щодо України можна буде судити лише після січня, коли Трамп офіційно стане президентом США, вважає речник бункерного діда. «Сполучені Штати Америки здатні змінити траєкторію своєї зовнішньої політики. Але чи буде це зроблено і яким чином, якщо це буде, ми з вами подивимося після січня», - заявили вуса пєскова. 

А загалом писок ліліпутіна нагадав, що «поки що» йдеться про ворожу до роzzії країну. Тому й вітати Трампа з перемогою кремлівський карлик не планує. Мовляв, відносини між двома країнами і так «нижче плінтуса», тож погіршувати їх уже й немає куди. 

І взагалі, США періодично «доливають гасу» в «український конфлікт», тим самим розпалюючи його, хоча в змозі сприяти його завершенню, переконаний пєсков. 
Зрештою, очевидно, що у москві дуже чекають на пом’якшення позиції Вашингтону. Хитрозроблений писок ліліпутіна вже майже примирливо заявив, що заяви Трампа після його перемоги можуть «змінити тональність», коли він увійде до Овального кабінету.

«Це цілком зрозуміло, ви знаєте, що в ході виборчої кампанії хоча були досить жорсткі заяви пана Трампа, але це пояснюється, звичайно, передвиборчими перегонами», - заявили вуса пєскова. 

Нагадаємо, що під час кампанії Трамп декілька разів підкреслював, що у разі його обрання президентом він «виведе Америку з війни» і швидко закінчить конфлікт телефонними дзвінками до президентів рф та України.

«Я буквально тієї ж ночі, як стане відомо про мою перемогу, зателефоную двом людям: путіну та Зеленському. Ми укладемо угоду протягом 24 годин», - заявив Трамп 7 вересня.

А 20 жовтня в інтерв’ю The Wall Street Journal Трамп розповів, що погрожував бункерному діду завдати удару по москві, якщо той продовжуватиме переслідувати Україну. Трамп не уточнив, коли і за яких обставин відбулася його розмова з ліліпутіним.

Рашисти бісяться, але готують ґрунт

У традиційній хамсько-алкоголічній манері прокоментував вибори у США відставний недофюрер дімон мєдвєдєв. Мовляв, Трамп має корисну для рф рису – не любить витрачати гроші на різних «пріхлєбатєлєй», до яких він відніс і українського Президента. Тож тепер питання – скільки Трампа змусять дати на війну. Натомість у будь-якому разі в Києві сьогодні «закопаються у білий порошок», - не міг не згадати улюблену московську маячну дімон-алкогном.

Поза ним, рашисти намагаються «тримати хвіст пістолетом» і всім своїм виглядом демонструвати, що їх Штати не обходять.

Наприклад, машка захарова з конюшні рашаМЗС імені сумної коняки лаврова заявила: «Ми житимемо так, як нам буде вигідно, і так, як нам диктують наша історія і ті цілі та завдання, які поставлені. А вони нехай наздоганяють», - цитує ТАСС її вихваляння.

Водночас у заяві МЗС висловлюється надія на очікувані «посилення внутрішньої напруженості і запеклості протиборчих таборів у США». Адже там «глибокий громадянський розкол» між розділеним електоратом. Але загалом політична еліта Америки дотримується антиросійських установок, тож «москва не має ілюзій щодо Трампа». І це насправді не може не тішити.
Водночас вустами своїх ручних «експердів» москва висловила несміливе і таємне бажання: аби Вашингтон не прикручував санкційні гайки.

«Наразі всілякі санкції проти росії країни НАТО вже ввели, і придумати щось нове, як мінімум, складно. Якщо говорити про заяви Трампа про те, що він буде президентом-миротворцем, то можливо він зараз, виконуючи свої обіцянки, найімовірніше санкцій не запроваджуватиме», - припускає «рашаексперт» Ян Гагін.

Його колега Олексій Леонков гадає, що перемовини зі США стануть «тривалим жорстким процесом», який розтягнеться принаймні до весни. Також москва сподівається на скорочення, або й припинення допомоги Україні. А також що від нас поїдуть усі військові радники, а потім і найманці (насамперед зі США) – бо їм можуть перестати платити гроші. 

Тональність інших коментаторів подібна – що «у Києві траур», підходить «кінець спонсорування», і може навіть з москвою Трамп захоче навести нові мости.

Але усі ці фантазії поки виглядають не більш ніж марення хворих на світову велич рашистів. І близькими до істини вони можуть виявитись лише в одному: що виголошені під час кампанії гасла і слова – це одне, а реальні вчинки нового-старого господаря Овального кабінету – це геть інше. Зрештою, до моменту інавгурації Трампа (орієнтовно у січні) ще більше двох місяців. І саме у цей період «перезмінки» попередник може, наприклад, захотіти залишитись в історії «президентом перемоги», максимально допомігши Україні. Шансів небагато, але вони поки що є.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: