Путін скасував звернення до росіян про війну: що з того українцям?

ОКРЕМА ДУМКА 05.10.2022 Коментарі 0

Сьогодні Путін мав виступити і потім відмінив своє звернення до росіян про війну. Для нас, насправді, глобально все одно: він оголосить війну чи воєнну антитерористичну операцію (назви він може змінювати, хоч щодня).

Ми маємо просто розуміти: в РФ іде тренд по заганянню Путіна в кут. Заганяє його його ж найближче оточення, яке використовує воєнкорів та пропагандистів у своїх цілях (вони й самі раді бути використаними).

І тут ми підходимо до точки біфуркації: або вони (ці заганяльники) приймають рішення запустити ядерну зброю і еліти створюють Іран-2 або ці ж еліти підводять ситуацію до найгарячішої точки та не дають Путіну це зробити в результаті якогось двірцевого перевороту та розпочинають якісь переговори з Заходом.

Всі інші варіанти є похідними від цих двох головних ліній розвитку. Думаю, друга версія має більше шансів на втілення в життя.

А тому ще раз повторю те, що казав протягом останнього часу: нагнітання ядерної загрози буде дуже складним випробуванням для психологічного стану мільйонів. Постарайтеся не вірити всім чуткам та вкидам.

Вадим Денисенко, Український інститут майбутнього (сторінка у FB)

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: