Подружжя Клінтонів притягнуть до відповідальності, а Гіслейн Максвелл почала свідчити про Епштейна

АНАЛІТИКА 27.07.2025

Американські депутати із Комітету Палати представників проголосували 23 липня за видачу повісток подружжю Клінтонів для їх допиту в Конгресі стосовно розслідування справи засудженого педофіла Джеффрі Епштейна, який дуже «вчасно» для когось сам себе задусив у тюремній камері під пильним наглядом чотирьох тюремників і цілодобовому відеоспостереженні.

У середу підкомітет Палати представників із питань нагляду проголосував за видачу повісток Біллу та Хілларі Клінтонам у зв'язку з їхніми встановленими зв'язками із покійним педофілом Джеффрі Епштейном і його спільницею, із британською світською левицею Гіслейн Максвелл.

Конгресмен Скотт Перрі (республіканець від штату Пенсильванія) вніс клопотання про видачу повісток для проведення слухань у підкомітеті з питань федеральних правоохоронних органів. Пропозицію конгресмена Перрі схвалили у Комітеті, який очолюють республіканці.

Не лише подружжя Клінтонів, але і колишні високопосадовці Міністерства юстиції − директор ФБР Джеймс Комі, спеціальний прокурор Роберт Мюллер, генеральні прокурори Лоретта Лінч, Ерік Холдер, Меррік Гарланд, Білл Барр, Джефф Сешнс та Альберто Гонсалес − теж були внесені до списку осіб, яким надішлють повістки із метою заслухати їх у Конгресі  стосовно ув'язненої британки Гіслейн Максвелл.

Голова Комітету з питань нагляду Палати представників Джеймс Комер (республіканець від штату Кентуккі) надішле повістки подружжю Клінтонів і решті вище переліченим особам, щоби вони надати комісії або свідчення, або документи у зазначеній справі. Джеймс Комер також наголосив, що зазначеним особам повістки будуть надсилати стільки разів, скільки виникатиме потреба під час ідентифікації педофілів, які належали до кола Епштейна.

У 2024 році колишній президент Білл Клінтон написав у своїй книзі «Громадянин: Моє життя після Білого Дому», що літав на борту приватного літака Епштейна, прозваного «Лоліта-експрес», у зв'язку з роботою у сімейній некомерційній організації Clinton Global Initiative.

Сексуально активний громадянин Клінтон, який навіть Овальний кабінет Білого Дому зумів зробити кабінетом Оральним, у своїй книзі бідкався: «Краще я ніколи б із ним (Епштейном) не зустрічався.  Подорож його літаком не вартувала подальших довгих років допитів».

Білл Клінтон, якому поки що не пред'явлено жодних звинувачень у справі Епштейна, написав: «Я гадки не мав, що Джеффрі Епштейн і Гіслейн Максвелл були організаторами торгівлі неповнолітніми дітьми».

Згідно з журналами відвідувань Білого Дому, Епштейн тільки офіційно навідувався у президентський палац 19 разів, починаючи від моменту вступу Білла Клінтона на посаду президента у 1993 році. Під час цих зустрічей і обговорювали фінансові питання організації Clinton Global Initiative. То ж навіщо було ще й на острів літати? А врешті, в США є 17 силових структур, то невже жодна із них не доповіла президентові Клінтону про острівні сексуальні оргії з неповнолітніми? А секретна служба чим займалась, без охорони відпускала президента на острів?  Білл Клінтон написав нісенітниці, виправдовує себе.

Комітет із питань нагляду Палати представників доручив Джеймсові Комеру скерувати до нинішнього Міністерства юстиції США запит із вимогою надати Конгресові все листування стосовно справи Епштейна між посадовими особами адміністрації Джо Байдена і тогочасним Міністерством юстиції, а також і листування самого експрезидента Байдена, яке стосується Епштейна.

Окрім того, Джеймс Комер скерував у Федеральний виправний заклад Таллахассі повістку, щоби 11 серпня 2025 року доставили ув'язнену Гіслейн Максвелл у Конгрес для надання свідчень у Комітеті з нагляду стосовно сексуальної експлуатації неповнолітніх на приватному острові Епштейна.

Внаслідок активності депутата Джеймса Комера постало не риторичне, а цілком життєве питання: чи світська левиця Гіслейн Максвелл доживе до 11 серпня у федеральній тюрмі Таллахассі, де низький рівень безпеки для в'язнів? Джеффрі Епштейн не дожив до свідчень, узяв і, як повідомили тюремні наглядачі, із розпуки «самозадусився» (suffocated himself).

Чимало впливових представників політичного і банківського істеблішменту не бажають чути свідчень Гіслейн Максвелл у Конгресі, зокрема принц Ендрю і його колишня дружина Сара Фергюсон, герцогиня Йоркська. Вони були щирими друзями Епштейна і Максвелл, зупинялись в особняку Епштейна у Палм-Біч, де отримували масаж. Герцогині Фергюсон не дуже сподобався сеанс масажу вірогідно з неповнолітніми, вона більше не приїжджала у Палм-Біч, а принцові Ендрю ця процедура «зайшла» − він тривалий час отримував щоденні масажі.

Гіслейн Максвелл була постійною гостею у вищих британських і американських колах, часто відвідувала королівські резиденції, Віндзорський замок зокрема. Однак її життя різко змінилось після загадкової смерті її батька в 1991 році. З'ясувалось, що Роберт Максвелл розікрав мільйони фунтів стерлінгів із пенсійних фондів усіх своїх компаній. Тоді у Британії вибух гучний скандал.

Уродженець України, член британського парламенту, лорд і медіамагнат Роберт Максвелл повинен був постати перед судом і вкрити зганьбою законодавчий британський орган та британського монарха, однак несподівано послизнувся на палубі  своєї яхти і впав за борт. Після передчасної  смерті лорда-злодія Роберта Максвелла його дочка Гіслейн познайомилась із американським фінансистом Джеффрі Епштейном  під час поминальної служби. Відтоді їхнє партнерство почало набирати злочинних обертів.

А тим часом 24 липня Тодд Бланш, другий за рангом посадовець Міністерства юстиції, зустрівся із Гіслейн Максвелл в офісі прокурора в Таллахассі, аби обговорити справу засудженого сексуального злочинця Джеффрі Епштейна.

Девід Маркус, адвокат ув'язненої Гіслейн Максвелл, відмовився коментувати обставини зустрічі, проте сказав журналістам, що «було багато запитань, і ми займались ними увесь день». Адвокат лише підтвердив, що юридична команда засудженої Максвелл «провадить перемовини з урядом». Вірогідно, мова йде про зменшення 20-річного терміну ув'язнення за надану інформацію про сексуальні оргії з неповнолітніми як у Палм-Біч, так і на острові Літтл-Сент-Джеймс.

На прохання адміністрації Дональда Трампа Міністерство юстиції звернулось із клопотанням до федеральних суддів у Нью-Йорку, які розглядали справи Епштейна і Максвелл, щоби роздрукувати стенограми судових засідань Великого журі, які стосуються цих осіб. Федеральні судді традиційно відмовили у дозволі надати стенограми, аби вкотре напаскудити Білому Домові.  

Видання Wall Street Journal повідомило, що Дональд Трамп написав Епштейну «непристойного» листа у честь його 50-річчя, в якому, зокрема, було сказано: «Нехай кожен день буде ще однією чудовою таємницею». Президент заперечив, що писав такий лист, назвавши його «фейковим», і подав до суду на видання і його власника за наклеп. Президент вимагає щонайменше $20 мільярдів компенсації. Сума несподівано велика для Руперта Мердока, власника Wall Street Journal, адже у попередніх судових позовах до брехливих лівацьких медіа Трамп вимагав лише  $15-20 мільйонів. Таку суму мільярдер Мердок міг сплати завиграшки.

Дональд Трамп розповів, що він та Епштейн оберталися в одних бізнесових колах у Флориді та Нью-Йорку з кінця 1980-х років. На початку 2000-х років вони розсварились і більше не спілкувались, а 50-річчя Епштейна було в 2003 році.

Трамп і Епштейн розсварились у 2000 році через те, що Епштейн у клубі Трампа почав чіплятись до 16-річної дівчини, яка підробляла у Трампа, працюючи гардеробницею. П'яний Епштейн силою тягнув дівчину в свою машину, щоби відвезти її у свій особняк для сексуальних утіх. Трамп вигнав Епштейна зі свого обійстя і  відтоді нога сексуального збоченця не ступала на територію Мар-а-Лаго.

У грудні 2023 року нью-йоркська суддя Лоретта Преска, оголосила постанову «повністю розкрити зв’язки Епштейна». Люди, що опинились у цьому списку, а їх було понад 170 осіб, могли подати петицію про вилучення їхніх імен і заборону їх оголошувати. Постанову судді не виконали. Можна припустити, що всі, хто брав участь у збочених оргіях, категорично заборонили оголошувати їхні імена.

Списку збоченців, як такого, вже нема. За чотири роки президентства Байдена його сумлінно почистила  Морін Комі, федеральна прокурорка, яка за дивним збігом обставин вела справи проти Джеффрі Епштейна, Гіслен Максвелл та Шона «Diddy» Комбса. Морін Комі – це дочка колишнього директора ФБР Джеймса Комі, який із морських мушель виклав погрозу в цифрах вбити Трампа.

У розпорядження Міністерства юстиції ще є записник Епштейна, в якому записані понад 600 прізвищ, Трампа у тому числі.  Але це ті люди, з якими Епштейн мав фінансові справи.

Ярослав Левків

Головне фото − агентство «Рейтер».

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ maj0r_news
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися