МІ-6 порахувало російських агентів і «корисних ідіотів» у Німеччині. Вийшло чимало

ОКРЕМА ДУМКА 03.01.2023 Коментарі 0

У Німеччині активізувалися російські шпигуни. Напередодні Різдва Федеральна розвідувальна служба BND затримала подвійного агента, який передавав таємну інформацію росіянам, у тому числі й щодо України.

Німеччина бореться зі шпигунами так само повільно, як допомагає Україні зброєю.

Навесні із країни вислали 40 закамуфльованих під дипломатів агентів російських спецслужб, а зараз «посилюють візові правила для росіян». За повільність уряд нещадно критикують ЗМІ й опозиція.

Німецька контррозвідка знає поіменно близько 200 російських шпигунів, пише DW. Більшість працюють у російському посольстві та консульствах. Але за відсутності доказів, вони досі не депортовані. Bild пише, що їхній керівник – резидент Німеччини. За даними видання, розкрито лише близько 10% агентури.

Колишній керівник британської MI-6 Джон Сойер вважає, що у Німеччині діють близько 2 000 російських агентів і «корисних ідіотів».

Після початку війни в Україні контррозвідка попередила уряд, що в ньому є російські шпигуни. Але чиновники дали команду стежити не за росіянами, а за власними правими радикалами та неонацистами.

Зараз німецькі спецслужби ніби-то прокинулися. Та втрачено багато часу, і колишній агент ЦРУ Джон Сайфер називає німецьку контррозвідку «менш корисною і компетентною у порівнянні з європейськими колегами». У Бундестазі та самій розвідці погоджуються – російський газ і романтизоване ставлення до Росії завдали безпеці Німеччини величезної шкоди.

Телеграм-канал «Орестократія»

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: