Гуманітарна допомога з Італії прибула на Львівщину

НОВИНИ 07.03.2022 Коментарі 0

Три мікроавтобуси Volkswagen Crafter із гуманітарною допомогою перетнули польсько-український кордон у ніч зі суботи на неділю. Ліки та харчі, збір яких організували українці, оперативно доставили з південних регіонів Італії – Неаполя, Ломбардії, Сицилії, координатор Наталія Ходаківська. І вже 6-го березня її доставили до адресатів.   

За словами радника начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрія Кмітя, завдяки супровідним листам генерального консульства України в Мілані та Львівської ОВА допомогу вдалося швидко доправити до Львова.

Її поділять між дітьми-сиротами зі східних областей України, яких прийняла Львівщина в закладах освіти департаменту освіти області.

Також частину продуктів харчування довелося у неділю терміново завезти у Ставропігійське ВПУ, куди прибули діти спортивної школи-інтернату зі Запорізької області. 

«Гуманітарну допомогу з країн Європейського Союзу, зокрема Польщі та Італії, доправляють різними шляхами, - розповідає Юрій Кміть. - Співпраця налагоджена  за декількома напрямками: міждержавному, по лінії міст-партнерів і суто приватному – між благодійними фондами, комерційними структурами, людьми. Міждержавна допомога іде централізовано через визначені пункти пропуску. Співпраця між містами-партнерами має свою специфіку та географію. Польський Любачів, наприклад, дружить із Львівським районом, словацьке містечко Сніна – зі Самбором.  Також допомогу формують люди для благодійних фондів, батальйонів, організацій, доправляють конкретним адресатам».

За словами Юрія Кмітя, допомогу з Італії реалізовано в рамках підписаного договору між департаментом освіти Львівської ОВА і міжнародним благодійним фондом «Оберіг надії» (президент - Марія Яремчук). Фонд опікується дітьми-сиротами, які прибули з охоплених війною областей України.

За інформацією Державної прикордонної служби України, від початку повномасштабної війни Росії проти України, прикордонники Західного регіонального управління пропустили в Україну 834 автомобільних транспортних засоби та 19 вагонів із гуманітарною допомогою.

Фото: ІА "ЗІФ"

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: