Інформація про військово-біологічні програми України – ФЕЙК!

НОВИНИ 07.03.2022 Коментарі 0

Міністерство охорони здоров’я України спростовує поширену у російських пропагандистських ЗМІ інформацію про начебто «екстрену зачистку слідів військово-біологічної програми, що фінансується за кошти Міноборони США» та «знищення особливо небезпечних патогенів» у Полтавському та Харківському центрах контролю та профілактики захворювань (ЦКПХ).

«Вкотре наголошуємо, що на території України немає “американських лабораторій”. Усі лабораторні спроможності, які існують в Україні, виконують єдину загальну мету - індикація та ідентифікація збудників інфекційних хвороб, що мають значний епідемічний потенціал та/або міжнародне значення та підпадають під регуляцію міжнародних медико-санітарних правил», - йдеться у роз’ясненні.

Звертаємо увагу, що Міністерство охорони здоров'я України звертає увагу, що в оприлюднених документах немає жодного особливо-небезпечного штаму, про які так активно розповідають ЗМІ агресора.

Також рекомендуємо ознайомитись із матеріалом "ЗІФ", які ворожі онлайн-навігатори українцям слід негайно видалити зі смартфонів.

Ілюстративне фото: МОЗ

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: