Зеленський визнав, що справді «розмірковує» над заміною Залужного

НОВИНИ 05.02.2024 Коментарі 0

Президент Володимир Зеленський заявив, що «розмірковує» над заміною Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, а також над перезавантаженням напрямку керівництва країною.

Про це він сказав в інтерв’ю італійському телеканалу Rai1 коли його попросили прокоментувати низку повідомлень у медіа про можливу відставку Залужного.

«Коли ми говоримо про це, я маю на увазі ротацію цілої низки державних лідерів, не тільки в одному секторі, такому як військовий. Я розмірковую над цією заміною (Залужного), але не можна сказати, що тут ми замінили одну людину…

Якщо ми хочемо перемогти, ми повинні штовхати всіх в одному напрямку, переконані в перемозі, ми не можемо зневіритися, опустити руки, ми повинні мати правильні позитивні енергії... Тому я говорю про перезавантаження, про заміну, я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напрямку керівництва країною», - зазначив глава держави.

На його думку, «це питання людей, які мають керувати Україною. Безумовно, потрібне перезавантаження, новий початок».

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня інформаційний простір заповнили повідомлення і статті, зокрема й у топових світових ЗМІ, щодо можливої відставки Головкома ЗСУ Валерія Залужного.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: