Збірна України з футболу перемогла Ісландію і виборола путівку на чемпіонат Європи-2024

НОВИНИ 26.03.2024 Коментарі 0

Збірна України з футболу здобула перемогу над збірною Ісландії у фінальному матчі плей-оф відбору Євро-2024. Матч завершився з рахунком 2:1. Таким чином Україна виборола путівку на чемпіонат Європи-2024, що відбудеться у Німеччині.

Після першого тайму українці програвали один м'яч – гол на 30-ій хвилині забив Альберт Ґудмундссон, обігравши декількох наших гравців і сильно пробивши точно в кут:  наш воротар Лунін пізно зреагував на удар.

На початку другого тайму збірна України зрівняла рахунок: відзначився Циганков точним ударом у кут воріт: гол, забитий на класі.

На 84-ій хвилині матчу Судаков робить передачу на Мудрика, який в один дотик кладе кулястого у ворота Вальдімарссона.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2024 пройде в Німеччині: 14 червня – 14 липня.