ЗСУ звільнили Старомайорське в Донецькій області 

НОВИНИ 27.07.2023 Коментарі 0

Старомайорське Донецької області – звільнили. 

Про це у телеграмі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Зараз наші оборонці продовжують зачищати  населений пункт", - написала вона

Старомайорське – село Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області в Україні, воно лежить неподалік населених пунктів Нескучне, Благодатне та  Макарівка, які недавно також були звільнені від окупантів.

Про звільнення Старомайорська також повідомив у телеграмі Президент Володимир Зеленський.

Перед тим Ганна Маляр повідомила: "На Бахмутському напрямку на півдні від Бахмута поступово рухаємось вперед. Бої тривають в районі Кліщіївки, Курдюмівки, Андріївки. Бої мають доволі жорсткий характер. Ворог веде інтенсивний вогонь. На півночі від Бахмута відбиваємо атаки ворога. 

На Куп‘янському напрямку противник атакує, намагається вибити нас з пануючих висот. За сьогодні наші оборонці відбили декілька штурмів без втрати позицій. 

На Лиманському напрямку в районі за сьогодні так само відбито декілька атак ворога в районі Серебрянського лісу".

Також додамо, що недавно видання New York Times повідомило, що визначено основний удар українського контрнаступу – це місто Токмак: "Українські офіційні особи повідомили посадовцям США, що посиленні українські сили спробують просунутися на південь через російські мінні поля та інші укріплення в напрямку міста Токмак, а також, якщо це вдасться, - до Мелітополя, що стоїть неподалік узбережжя".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: