Єдиний шанс росії здолати Україну – розколоти українців і занурити їх у протистояння, - Олексій Данілов

ОКРЕМА ДУМКА 16.10.2023 Коментарі 0

Варто нагадати. Єдиний шанс росії здолати Україну – внести розкол і занурити українців у внутрішнє протистояння, чим кремль успішно займався останні десятиріччя – ділив Україну на сорти, створював російські проксі-партії, корумпував політиків, фальсифікував історію.

Завдячуючи активній діяльності українських силових структур, останніми роками проведено наймасштабнішу чистку російської агентури. Але росія і надалі намагатиметься на місці однієї зрізаної голови виростити декілька нових.

Нині за всіма ознаками фсб рф робить активні спроби сформувати нову агентурну мережу, покладаючи на неї далекосяжні надії. В перспективі йдеться про розгортання політичного проєкту, орієнтованого на залишки проросійськи налаштованого населення, а паралельно з цим здійснюється інформаційна інтервенція з намаганнями розхитати процес внутрішньоукраїнської дестабілізації.

Ознаками подібної діяльності є різка активізація різноманітних «експертів», «акторів-розвідників» та іншого роду аферистів у просуванні російською мовою російської ж повістки. Саме вони цієї миті волають про «провал» контрнаступу, натякають на необхідність перегляду цілей війни (і це вже не вихід на кордони 1991 року), роздають поради як воювати ЗСУ, видають фальшиві інсайди про «конфлікти» серед військово-політичного керівництва, закликають прийняти «хороших руських» і, зрештою, натякають, що з росією необхідно домовлятися.

Українські правоохоронні структури уважно відстежують прояви подібних ворожих дій, виявляючи і припиняючи їх.

Своєю чергою українці мають проявити вискоку ступінь інформаційної охайності, щоби не забруднитися продуктами російської інформаційної «життєдіяльності».

Олексій Данілов, сторінка у Х (колишній Твіттер)

Фото – detector.media

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: