Віктор Гальчинський: Відфільтрувати користувачів білоруських карток без посвідки на постійне проживання в Україні поки що неможливо

АНАЛІТИКА 10.05.2022 Коментарі 0

Глава департаменту комунікацій АТ«Кредобанк» Віктор Гальчинський порадив білорусам в Україні безпосередньо звертатися до НБУ, щоб повернути доступ до банківських послуг. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам Білоруського інформаційного центру у Львові. Також серед питань, що обговорювалися, — фінансова та банківська системи України в період війни, відновлення української економіки та безпосередньо способи повернути білорусам доступ до банківських послуг у країні.

На думку експерта, війна йде не лише на лінії фронту, а й у економічному полі. Владі України в існуючих умовах необхідно було перекрити канали отримання коштів для представників країн-агресорів. Відфільтрувати користувачів білоруських карток, які не мають посвідки на постійне проживання в країні, поки що неможливо.

Що білорус без ППП може зробити, щоб повернути можливість користуватися банківськими картками в Україні? Звернутися безпосередньо до НБУ, який, у свою чергу, ухвалить рішення щодо кожного конкретного випадку.

Віктор Гальчинський також порадив спробувати отримати статус біженця в Україні задля повернення доступу до банківських послуг у країні. Він припустив, що білоруси, які зараз воюють на боці України, згодом зможуть претендувати на здобуття українського громадянства.

Білоруську версію статті читайте за цим посиланням.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: