Велика російська ІПСО

ОКРЕМА ДУМКА 19.12.2022 Коментарі 0

В американців є дуже класна фраза fake it untill you make it – прикидайся, допоки не зробиш це правдою. Здається, на тлі своїх поразок та ускладнень на фронті – росіяни будуть переходити до реалізації американського принципу.

Отже, нас чекає велике російське ІПСО (інформаційна психологічна спецоперація) під назвою «Новий масштабний наступ в 2023 році». Ця ІПСО виконує дуже багато цілей. По-перше, переконати всіх, що без переговорів і поступок війна не закінчиться. Путін буде йти до кінця. Ціль – змусити Захід визнати, що росія має хоч щось отримати в цій війні, інакше вона не закінчиться. По-друге, ще більше тримати в напрузі українське суспільство й армію. Це має бити по нашій економіці і спробах встати на ноги. По-третє, це мобілізує віру росіян у те, що невдачі цього року компенсують наступного. У стилі, що і Радянський Союз спочатку програвав фашистам, але потім гнав їх до Берліна.

З метою реалізації цього ІПСО робитимуть різні кроки. По-перше, активізація міжнародної політики по лінії СНД, Китай, Африка і Близький Схід. Мета – пошук ресурсів і залученості, показуючи Заходу, що росія ще має звідки брати допомогу для продовження війни. Активно розігруватимуть карту Білорусі, щоби відволікати наші війська та додатково лякати Європу. Будуть розігрувати загрозу ядерного удару. Причому хвилями – активізація і спад. По-друге, буде чимало внутрішніх кроків, головний з яких – підготовка до загальної мобілізації. Цей процес уже триває активно, і ви можете побачити в опитуванні ІКАР, що 58% уже не проти загальної мобілізації. Ця карта особливо буде лякати нас і Захід.

Насправді, станом на зараз росія немає можливостей для проведення нового широкого наступу. Особисто я сумніваюсь, що вона буде мати. Про який наступ можна говорити, коли закінчуються артилерійські боєприпаси вже, коли треба знімати Т 62 й інший металобрухт, коли довелося брати в Ірану мопеди, щоб атакувати нашу енергоінфраструктуру. Зрештою, для початку їм би взяти Бахмут, щоби розмовляти про новий похід на Київ. Тому великою мірою – це все буде просто ІПСО.

Я би хотів вас запокоїти і сказати – будьте спокійні, це всього лише ІПСО. Але, на жаль, не можу. Тому, що fake it провокує make it. Вони можуть зупинитись на Донбасі, перекинути війська в Білорусь і знову поперти на Київ. Я би так і зробив на їх місці, коли ціль – переговори. Звісно, що це буде самогубство для них, але для нас – це трагедія.

Тому єдине, що я вам можу сказати, не читайте «советських російських газет» найближчі місяці. Що би ви не читали, чи не чули – не сприймайте це як факт. Єдине, що всі мають пам’ятати: перемога у війні вирішується на полі бою. Ми це довели цього року, доведемо і наступного.

Телеграм-канал «Політика Андрусіва»

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: