Українська «війна вдовгу»

НОВИНИ 24.06.2022 Коментарі 0

Путін підготувався до війни в довгу. Його стратегія передбачає повзучу окупацію нашої держави. Пункт за пунктом його орда планує відгризати нашу територію. Йому вже наплювати на втрати в живій силі і техніці.

Тисячі одиниць озброєння розконсервовуються, тисячі мобілізовуються на контракти в росії і на м'ясо в ОРДЛО. Путін зрозумів, що його потуга настільки велика, що він доб’ється свого, просто не швидко. Але є одне але.

Українська відповідь на війну вдовгу.

На цьому етапі війни ми ставимо собі за мету максимальне знищення ворога. Російські телеграми постійно ниють, що їхня армія пробиває лобом стіну, і з цього лоба серйозно тече кров. Ні, поки це їх не зупинить. Вони передихнуть і знову підуть. Але рано чи пізно, на якійсь з наших ліній оборони цей лоб трісне і вони зупиняться. І тут їх буде чекати нова історія – український рух опору.

Російська армія зараз переживає пекло, штурмуючи нашу оборону. Але після взяття нашої території їх чекає нове пекло – вбивства і вибухи.

Так, ми це добре вміємо ще з часів УПА. Наші партизани будуть знищувати окупантів сотнями. І тут артилерія не допоможе. За чотири місяці нашим військовим вдалось налагодити створення та діяльність руху опору. І найближчим часом вибухати та вмирати буде все більше гауляйтерів і окупантів. Як це відбувається в Херсонській області. Гіві й Моторола загинули не на полі бою, їх як свиней убили в тилу. І вони будуть зустрічати не одну тисячу окупантів.

Хочете воювати вдовгу? Без проблем. УПА воювали ще 15 років після 1945-го. Але у них не було своєї держави та підтримки Заходу. Зараз у нас це є.

«Шо ти расіянін, welcome to hell» ©

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: