Угорщина шокує: банкети для росіян у Будапешті у розпал війни Кремля з Україною

НОВИНИ 28.02.2022 Коментарі 1

Угорщина не відправлятиме війська або зброю в Україну і не дозволить транзит летальної зброї через свою територію. Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто у понеділок.

"Причина прийняття цього рішення полягає в тому, що такі поставки можуть стати об'єктами ворожих військових дій, і... ми повинні забезпечити безпеку Угорщини... щоб ми не втягувалися в цю війну",
- сказав Сійярто після зустрічі з косовським главою МЗС Донікою Герваллою.

Банкети для росіян у розпал війни

Проте як виявилось - обмеження транзиту летального озброєння угорською територією для України, це не єдиний вияв цинізму угорської влади.

За отриманими  ІА "Західний інформаційний фронт" даними з достовірних джерел, у той час, як Захід вводить санкції та різні обмеження відносно Російської Федерації, офіційний Будапешт проводить культурні заходи з представниками російського МЗС в Угорщині.

Зокрема, такі заходи у столиці Угорщини відбулись вчора, 27 лютого.  За організації Канцелярії прем’єр-міністра Угорщини та участі російських та угорських акторів, а також співробітників Посольства РФ у Будапешті. Заходи закінчились святковим банкетом на кораблі на річці Дунай.

Ілюстративне фото: AP

Support the project here:

DONATE

Відгуки

2022-03-01 00:01:21

Нехай своїх мадяр нафіг заберуть з України

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: