У Варшаві розпочався Міжнародний книжковий ярмарок

НОВИНИ 25.05.2023 Коментарі 0

У Варшаві, у Палаці культури й науки та на площі Дефіляд, розпочався Міжнародний книжковий ярмарок. «Це найбільша літературна подія в нашій країні», - сказала Малґожата Кановнік із Фонду історії та культури, організатора ярмарку.

Про це повідомляє Польське радіо. 

«Упродовж 4 днів тут відбудеться 800 подій, це близько 270 зустрічей у залах і на сцені, 500 зустрічей на стендах учасників, ми маємо значну площу, де відбуватиметься багато цікавих заходів, ми надіємося, що кожен знайде тут щось для себе. Тут близько 800 учасників, це особи з Польщі та ще 14 країн, захід міжнародний, і звісно Україна, як почесний гість цьогорічного заходу», - додала вона. 

О 12:30 розпочнеться міжнародна конференція «Читання – це демократія». «Її мета - привернути увагу до того, що окрім відбудови інфраструктури, потрібно підтримувати відбудову бібліотек України», - підкреслила Марія Дескур із Фонду всесвітнього читання. 

«Необхідно підтримати видавництво, щоби книги видавали, щоби люди мали що читати. Також необхідно діяти, щоби читання розвивалося, тому що якщо цього не зробити, то не варто сподіватися, що українці виховуватимуть наступне покоління відкритих, демократичних лідерів майбутнього. Це справа нас усіх», - додала вона. 

Минулого року Варшавський міжнародний книжковий ярмарок відвідало 90 000 поціновувачів літератури. Це був рекорд відвідуваності для столичних книжкових заходів.

Ярмарок у Палаці культури й науки та на площі Дефіляд триватиме до неділі. Сьогодні видавці й автори чекають на читачів до 18:00.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: