Сина Чуркіна, який володів ЛАЗом, затримали в Аргентині

НОВИНИ 01.02.2024 Коментарі 0

Сина російського олігарха Ігоря Чуркіна, який обманом намагався зберегти бізнес в Україні, затримано в Аргентині. Вирішується питання щодо його екстрадиції, інформує Державне бюро розслідувань (ДБР).

Працівники ДБР ще у липні 2022 року повідомили про підозру громадянину рф та його спільнику, які намагалися обманом зберегти майно підприємства у Львові. Велике українське підприємство - ТОВ «Львівські автобусні заводи» - взяло значний кредит у державному банку під заставу свого майна. Його власник - громадянин рф Ігор Чуркін витратив гроші на власний розсуд та відмовився повертати кредитні кошти банку. Водночас він не хотів втрачати майно підприємства, яке перебувало у заставі.

Як пояснили у ДБР, російський бізнесмен розробив схему блокування проведення аукціону з продажу заставного майна українським банком. Керівник підприємства під контролем сина олігарха подав до поліції завідомо неправдиву заяву про нібито вчинення кримінального правопорушення представниками банку. Він звинуватив службових осіб фінустанови у вигаданому особливо тяжкому правопорушенні.

Така заява стала підставою для реєстрації кримінального провадження та накладення арешту на заставне майно.

Громадянину росії повідомили про підозру за статтею 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення, поєднані з обвинуваченням особи в особливо тяжкому злочині), - зазначають у ДБР.

Своєю чергою керівник підприємства, який на вимогу росіянина повідомив про завідомо неправдивий злочин, був визнаний судом винним та отримав покарання у вигляді позбавлення волі протягом 2-х років (зі звільненням від основного покарання із випробувальним строком в 1 рік).

Зараз вирішується питання щодо екстрадиції затриманого сина Ігоря Чуркіна до України. Справою також займається Офіс Генпрокурора України.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: