Щодо Ізраїлю. Коротко

ОКРЕМА ДУМКА 08.10.2023 Коментарі 0

1. Ізраїль повністю програв інформаційну війну. І Ізраїль (ми, між іншим, також) стає заручником цієї самої інформаційної війни. Будь-які подальші дії для Ізраїлю не хороші. Розпочати масштабну сухопутну операцію - розсваритися з усім Близьким Сходом. Не робити цього – наступить серйозна внутрішньополітична криза.

2. У той же час серйозна воєнна ескалація поки не потрібна нікому (крім росіян, які поки особливо не впливають на ситуацію).

3. Головні проблемні наслідки для нас – ми зникаємо з перших шпальт і перестаємо бути, як мінімум, на деякий час, мейнстрімом світових ЗМІ. Можливе підняття цін на нафту і зрив (перенесення на невідомий термін) запуску індійського аналога «великого шовкового шляху), який є противагою китайського «один пояс – один шлях).

4. Якщо на два останніх пункти ми майже не можемо впливати, то для нас зараз вкрай важливо не проґавити перший. Власне, тут важливо виробити політику єдиного голосу та запустити єдині меседжі по всьому світу. Які це меседжі? Вісь зла «Росія-Іран» є загрозою всьому світу. Конфлікт в Ізраїлі є продовженням війни в Україні. Ми маємо в головах колективного заходу зробити знак рівняння між Ізраїлем та Україною, а для глобального півдня ми маємо запустити страшилку: ескалація конфлікту в Україні й Ізраїлі призведе до третьої світової війни. І це потрібно робити вже вчора.

Вадим Денисенко, сторінка у FB

На скріншоті – публікація одного з російських ТГ-каналів пропаганди і радісна реакція його ватної частини читачів

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: