Що буде, коли Зеленський оголосить, що не піде на другий термін?    

НОВИНИ 24.04.2023 Коментарі 0

Про це пише УП з посиланням на виступ Антиповича в ефірі програми "УП-2", відповідаючи на питання, що буде, якщо Зеленський оголосить, що не піде на другий термін   

"Це страшне питання. Я, дивлячись на якісь рейтинги довіри, я розумію, що там порожнеча. Якщо він не йде, то там – нікого.

Я маю всі рейтинги довіри людей, яких якось можна міряти. Це треба – для того, щоби президент не пішов на вибори, - він вже повинен готувати наступника. Бо ця держава просто в тартарари розвалиться, якщо він не піде на вибори. Це моя точка зору".

Соціолог пояснив, що Зеленський уже "однозначно увійшов в історію", під час війни він був "номер 1, світовий лідер", і він має наразі найвищу довіру українців. Але сильний лідер, якому довіряють, буде потрібен Україні і після війни – бо тоді розпочнеться дуже важкий повоєнний період і при цьому залишаться питання економіки, корупції, необхідності реформ, подальшої співпраці з міжнародними партнерами.

Антипович вважає, що повоєнний період буде надзвичайно складним не тільки в економічному, а й в психологічному плані – люди якийсь час просто не знатимуть, що робити – їм треба буде пройти певний період адаптації до іншого життя.

І в цей час людям буде дуже непросто почути, що Зеленський більше не хоче бути у політиці, бо вони не знатимуть, кого обрати.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: