Росія педалює ІПСО для поразки України

НОВИНИ 16.04.2024 Коментарі 0

Російські спецслужби через соціальні мережі з використанням ботів реалізовує інформаційно-психологічну операцію проти України під умовною назвою «Ухилянт».

«Останнім часом у ТікТок та інших соцмережах один за одним з’являються ролики, на яких нібито українські чоловіки знімають себе на відео за кордоном на відпочинку та називають себе «ухилянтами».

Подібний контент швидко набирає перегляди та коментарі аудиторії – схвальні та критичні, але дискусії під цими відео тільки просувають їх у тренди», - повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Ворог навіть створив пісеньки як вияв «народної творчості» для образного підсилення ІПСО.

За даними українського ГУР, синхронність появи пісень і відео, що «героїзують» чоловіків-«ухилянтів», анонімність авторів та просування такого контенту організованими групами ботів свідчать про цілеспрямовану ворожу пропагандистську кампанію.

Мета російської ІПСО –розкол українського суспільства на «оборонців» та «ухилянтів» та зрив мобілізаційної кампанії. А також посилення напруги і протистояння серед українців.

«Пропаганда кремля не припиняє спроб підірвати українське суспільство зсередини, дискредитувати образ Захисників і Захисниць України, застосовуючи для цього будь-які методи. Закликаємо усіх критично ставитися до інформації, яка надходить з анонімних джерел і завжди памʼятати, що можливістю жити та, зокрема, споживати різноманітний контент у соцмережах ми завдячуємо лише Оборонцям України», - йдеться у повідомленні.

До речі, колишній командувач Об'єднаних сил Великої Британії, генерал сер Річард Берронз попередив, що Україна може зазнати поразки від росії цього року. За його словами, є «серйозний ризик» того, що Україна програє війну цього року. І не стільки на полі бою, де росія має перевагу в озброєнні та кількості солдатів, як психологічно.

На його думку, Україна «може відчути, що не може перемогти».

«Ми бачимо, як росія воює на лінії фронту, використовуючи перевагу п’ять до одного в артилерії, боєприпасах і надлишок людей, підкріплений використанням нової зброї… Цьогорічна стратегічна мета росії може бути навіть не територіальною. Це може бути просто для того, щоби придушити бойовий дух України та переконати її західних прихильників, що ця війна – програна справа», - цитує BBC генерала.

Щоправда, Річард Берронз вважає, що поки українське суспільство до цкритичної точки зневіри ще не дійшло.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: