Про НАТО та чому ми не маємо право ображатися

ОКРЕМА ДУМКА 12.07.2023 Коментарі 0

1. Чи мали ми шанс отримати дату вступу до НАТО? Ні, не мали. Тому всі слова про те, як Україна програла свій шанс – це спекуляції. І головна причина – ні США, ні Німеччина, ні Франція не знають, а що ж для них є перемога.

2. Чи витиснули ми все з цього саміту? Загалом – так. Головне – ми отримали довготермінові гарантії підтримки. Звичайно, ми знаємо ціну цим гарантіям, але на 2024 рік ми ці гарантії маємо. А в нинішній час, термін один рік – це дуже багато.

3. Чи сталося щось критичне для нас? Точно ні. Попереду дуже складний період, адже наприкінці осені ми маємо отримати (або не отримати) план зі вступу до ЄС. Тому зараз це має стати одним із головних фокусів нашої дипломатії. І паралельно потрібно думати, як прискорити процес надання чіткої дати вступу до НАТО. Але якщо ми не отримаємо чіткий план по ЄС, НАТО стане на порядок віддаленішими від нас.

4. Про що росіяни почали писати вже вчора і що підхоплюють наші ідіоти? НАТО показало віслюку (тобто нам) морквинку, і віслюк іде. Так от, нешановні диванні ідіоти: найдурніше, що ми можемо зробити, так це образитися. Образитися – це підіграти росіянам та втратити і НАТО, і ЄС.

Із кого нам треба брати приклад? З Туреччини, яка з 90-их чекає вступ до ЄС і яка не образилася, а використала цей час, щоби стати потужним гравцем. Це той шлях, який має обрати Україна.

І наостанок. Останнім часом я рекламую свою книгу «Як зруйнувати русскій мір», але сьогодні хочу прорекламувати свою попередню книгу «Політики не брешуть», яку можна також придбати на сайті видавництва Наш Формат (лінк). Так от, там є розділ «Політики не ображаються». Всім зрадофілам просто рекомендую його прочитати, щоби менше хотілося пропонувати всім нам програти.

Вадим Денисенко, сторінка у FB

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: