Польські фермери відгородились від німців, перекривши автобани

НОВИНИ 18.03.2024 Коментарі 0

Відучора одна з найбільш жвавих автомагістралей А2 Варшава – Берлін заблокована всюдисущими польськими фермерами. З понеділка вони вирішили заблокувати ще кілька доріг до Німеччини. Сполучення між державами серйозно ускладнене.

Зокрема, заблокована траса A2 в районі населеного пункту Свецко в Любуському воєводстві на шляху до Берліна, повідомляє радіо RMF24.

Водіїв в районі містечка Йорданово спрямовують в об’їзд північніше через дорогу S3. Окремі мандрівники, які спілкувалися з журналістами рано вранці, повідомили, що на об’їзному шляху через Ольшину (А18) утворилися затори довжиною близько 5 км. 

Заблокували також трасу 32 в районі селища Губінек, там протестувальники пропускають лише машини прикордонників, швидкої та поліції. 

Гасла протесту ті ж, що й під час попередніх акцій по всій території Польщі та на кордоні з Україною: фермери хочуть змін до вимог, які накладають на них згідно з новим екологічним законодавством ЄС, та регулювання напливу на європейський ринок «продукції з України та інших країн за межами ЄС». 

Раніше бунтівні фермери анонсували, що блокада на кордоні з Німеччиною триватиме 4 дні. 

Також від п'ятниці 15 березня польські фермери заблокували пункт пропуску Хижне на польсько-словацькому кордоні, заявивши, що планують стояти там до кінця березня. Фермери оголосили, що пропускатимуть одну вантажівку на годину, а автобусів та легковиків протест не стосується.

Фото: Лех Мушинський / PAP

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: