Після того, як у Києві загинуло троє людей, Кабмін затвердив рішення про перевірку всіх укриттів

НОВИНИ 01.06.2023 Коментарі 0

Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 1 червня затвердив протокольне рішення про перевірку роботи всіх об’єктів цивільного захисту в Україні.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, - пише Урядовий портал.

«Сьогодні вночі росія випустила по Києву 10 балістичних та крилатих ракет. Під час цієї атаки мала місце неприпустима ситуація, коли люди не змогли потрапити до укриття. Тому перш за все на сьогоднішньому засіданні Уряду ухвалюємо протокольне рішення про перевірку роботи всіх укриттів у країні і, зокрема, в Києві. У будь-який час доби під час повітряної тривоги вони мають бути доступними для всіх людей», - наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також повідомив, що уряд напрацює зміни до законодавства для посилення кримінальної відповідальності тих, хто своєю недбалістю наражає дітей і дорослих на смертельну небезпеку: «Покарання буде суворим, щоб такі кричущі випадки більше не повторилися».

Нагадаємо, що сьогодні. 1 червня, внаслідок рашистської ракетної атаки на Київ загинуло 3 людей, з них 1 дитина, 10 осіб отрмали травми, з них 1 дитина. Згодом у поліції розповіли, що загинула 33-річна жінка та 34-річна мама з 9-річною донькою.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: