Небезпеки російської ідеологічної диверсії і як їм протидіяти

ОКРЕМА ДУМКА 20.04.2023 Коментарі 0

"На жаль, мало хто у світі розуміє, що таке ідеологічна диверсія. Ось чому багато людей не знають, що вони відчувають і чому! І єдина реальна причина того, чому тут, в Україні, нема європейських військ, полягає в тому, що російська програма на всіх рівнях життя перешкоджає системам прийняття рішень усвідомити правду".

Так вважає  француз, франко-український співак, Народний Герой України експерт з питань контрпропаганди Поль Манандіз (Paul Manandise). Він на філософсько-психологічно-естетичному рівні спробував осмислити механізми ідеологічної індоктринації, що її зазнають громадяни, які потрапляють під вплив тотальної російської пропаганди.  Подаємо передрук його допису у ФБ. 

"Добрий ранок всім! Хочу попередити про те, що я давно помітив. Я думаю, що ідея культури є принципом самої еволюції! Це те, чого цей світ не може зрозуміти, хоча це просто перед нашими очима! Саме завдяки культурі ми говоримо, можемо спілкуватися! Саме завдяки культурі ми вчимося ввічливості, а отже, поваги до інших і до себе. Завдяки нашій культурі, старій і новій, ми пізнаємо один одного. Приналежність до нашого коріння. Незалежно від того, народилися ми тут чи ні. Наша культура, що ми її з гордістю демонструємо іншим культурам! Культура – ​​це те, що представляє нашу націю. Саме вона показує іншим націям, хто ми є.

І в цім Україна також має виграти війну! Щоб Україні більше ніколи не дивитись на інші країни, а щоб інші країни надихалися нами! Культура – ​​це дипломатія! Культура – ​​це політика. В культурі криється навіть таємниця нашого існування! У культурі — велика історія світу. Вам справді потрібно сьогодні робити вибір і приймати рішення.

Кого ми слухаємо і особливо чому!? І це питання стосується всіх сфер. Музика, театр, література, політика, економіка, соціологія.

Зовнішній вплив і пропаганда крадуть ваші думки, ідеї, емрції, життя, вони крадуть усе!

Це можливо лише тому, що у нас немає вибору! Ми змушені слухати те саме по радіо знову і знову, бачити те саме по телебаченню. А ідея полягає в тому, щоб зробити вас рабами жахливої ​​системи, що думає не про всіх, а лише про вибраних.

Усе це вивчається, аналізується і розробляється. Це все  – програмування! І я знаю, що ви зараз собі скажете, що це неможливо, і так само, як коли російська армія стояла біля українських кордонів. Я кричав на всі країни світу: вони збираються напасти. Їх 150 тисяч! Я благав пресу зробити репост! Ніхто не слухав! І всі відповідали мені і казали собі: «Та не хвилюйся», «Та це не можливо», «Але вони так далеко не підуть»! Все навпаки! Пішли! Ідуть цим шляхом століттями! І тут ми весь час програємо!

Росія розпочала свій новий план світового панування, тому що,  не забуваймо, кінцева ідея комунізму – це повністю російський світ! Їхній метод знову ж таки проходить через шантаж, вплив, тероризм та інше. Щоб прийти до цього «підриву ідеологічного», я хотів би вам нагадати, є методом, що маніпулюють нами, впливає на нас. Знищують нас. Цей план перш за все атакує принцип та ідею ідентифікації через русифікацію і мовну ворожнечу. Але ж мова – це і культура! Що дає нам існування як нації.

Хто ми без ознак? Ніхто. Без ознак на нас легко впливати!

Це війна ідеологічна, і росія привласнює вигадану історію. У Росії немає своєї національної ідеї, все вкрадено! Немає навіть справжньої мови! Правда, якщо придивитися, то скільки іноземних слів у тому, що називають російською «мовою»? І через геноцид! Геноцид України! Геноцид з перших років утворення! Через війни, через систему впливу, пропаганди, шантажу, проникнення в усі сфери, через дезінформацію, купівлю ЗМІ і урядів, шпигунство, дестабілізацію, корупцію, організовану злочинність, тероризм. . . Вона хотіла нас убити і привласнити не тільки нашу землю, але і нашу історію!

Шоу-бізнес відіграє конкретну роль у війні! Вплив - пропаганда - маніпуляція ... вони хочуть убити культуру, тому не розуміють, що це таке. І російське проникнення в усі країни світу відбувається і через шоу-бізнес! Шоу-бізнес, що для - жарт. Інфільтрація грає на корупції! За допомогою грошей. Гроші розбещують чорні серця, заблукані душі, тих, хто забув, хто вони є. Де справжні бандити, які для мене - лише слабаки. І хто ніколи не матиме моєї поваги! Це їхня система нас сьогодні вбиває, і я бачу, що світ не розуміє!

Ви знаєте, що в результаті тиранічного режиму, націонал-соціалістичного експерименту нацистської Німеччини, рейху, пропаганди Гебельса… люди були повністю загіпнотизовані. США і союзники розробили програму денацифікації. Знайте і усвідомлюйте, що після Другої світової війни на денацифікацію однієї людини потрібно було від 2 до 5 років!

Уявіть, сьогодні, з прогресом, наукою, явищем масової психології …?

Щоб повернутися до нормального життя, нормальних думок, нормальних почуттів, протистояти щупальцям російського впливу, нам доведеться знову навчитися дивитися на красиві речі! Слухати красиву музику. Проживати красиві моменти і надихати один одного. Бути разом. Треба, щоб ніхто більше ніколи не дозволяв собі впливати на інших, диктуючи, що можна, а що  ні, що добре, а що погано. Треба буде знову навчитися мислити вільно. В наших думках треба, щоб ми керувалися лише двома критеріями: краса і досконалість. Навчитися вибирати речі, які викликають у нас почуття. Не наслідувати когось тому що нам здається, що він краще, але вибирати те, що подобається нам. Інакше ми знову дозволимо росії перемогти!

На жаль, мало хто у світі розуміє, що таке ідеологічна диверсія. Ось чому багато людей не знають, що вони відчувають і чому! І єдина реальна причина того, чому тут, в Україні нема європейських військ, полягає в тому, що російська програма на всіх рівнях життя перешкоджає системам прийняття рішень усвідомити правду.

І тоді виникає справжнє питання: якщо ми нічого не відчуваємо, чи можна сказати, що ми живі?

Хочу запевнити всіх, хто вважає себе емоційними: бути емоційним – це нормально. Виявляти почуття – це нормально. Придушені почуття, невисловлене, стримане - створюють лише розчарування, розлад. І хочу нагадати вам, що розчарування є причиною №1 смертності в усьому світі. Це розлад, який діє на неврологічну систему! Що стає стає психосоматичним. Розлад і невдоволеність у певних індивідумів спричиняють агресію, злочини, убивства, війни. Тож прошу вас всіх! Абсолютно всіх! Навчіться розпізнавати російську програму ідеологічної диверсії. Вона діє всюди, на всіх рівнях і в усіх сферах! Поширюйте ваші знання по всьому світу якомога більше. Так само і в Україні. І дійте відповідно. Не піддавайтесь. Відновлюйте ваші емоції. Ваші почуття. Не будьте байдужими, думайте про інших! І тоді мистворимо умови для нашої перемоги в цій ІІІ світовій війні".

Поль Манандіз народжений у столиці Бельгії – Брюсселі, в сім’ї француженки та сицилійця. Співочу кар’єру розпочав фактично з дитинства. І хоча батько волів бачити сина адвокатом, він закінчив із відзнакою Королівську консерваторію Брюсселя та переїхав у Париж. Велике майбутнє співака йому напророчила навіть королева Бельгії, яка побачила його виступ.

Саме у столиці Франції Поль познайомився з українським оперним співаком Василем Сліпаком. Оперна знаменитість, волонтер і доброволець на позивний «Міф» (загинув від кулі російського снайпера 2016 року на Донбасі) уплинув на Поля Манандіза та розповів йому про Україну. Окрім того Поль закохався в українку та переїхав із нею з Парижа в Україну, де почуває себе, немов удома. До слова, його перший альбом має назву «Україна – мій рай».

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: