Болгарія приєдналась до країн, які заборонили імпорт продовольства з України

Економіка 19.04.2023 Коментарі 0

Болгарія вводить тимчасову заборону на імпорт продовольства з України, за винятком транзитних товарів. 

Про це заявив глава тимчасового уряду Болгарії Галаб Донєв, - пише «Європейська правда» з посиланням на радіо «Болгарія».

«Основна причина полягає в тому, що минулого року, всупереч концепції так званих коридорів солідарності, значні обсяги продовольства залишилися в країні і порушили основні виробничі та торговельні ланцюжки. Якщо ця тенденція збережеться і навіть посилиться, що цілком реально після аналогічних заборон, запроваджених іншими країнами, це може закінчитися вкрай важкими наслідками для болгарського бізнесу», - пояснив Донєв.

Він зазначив, що розраховує на те, що «Брюссель вислухає і зрозуміє позиції» Болгарії, Польщі, Угорщини та Словаччини та переосмислить свою позицію.

«Болгарія залишається солідарною з Україною, але банкрутства болгарських фермерів не сприятимуть цьому», - сказав Донєв.

Наразі невідомо, як довго діятиме тимчасова заборона на імпорт продовольства з України, але уряд ухвалить відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні.

Останніми днями Польща, Угорщина та Словаччина заборонили імпорт українських сільгосптоварів, у Румунії лунають заклики до цього через шкоду для місцевих фермерів у зв’язку з нижчими цінами української продукції.

Фото - GETTYIMAGES.

Також читайте: Транзит українського зерна через Польщу буде відновлено уночі проти 21 квітн

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: