НАЗК внесло угорський OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни

Економіка 04.05.2023 Коментарі 0

"Убиваєш українців? Отримай винагороду за це:  відтермінування платежів за кредитами чи позиками. Ймовірно саме цим правилом керується один відомий угорський банк, який продовжує працювати в державі-терористі рф та надавати пільгові умови кредитування російським військовим на окупованих територіях". Про це у телеграмі пише НАЗК, яке внесло OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни.

ОТП Банк становить основу міжнародної фінансової групи ОТП (OTP Group), яка є одним з лідерів ринку фінансових послуг Центральної та Східної Європи згідно з даними Будапештської фондової біржі. OTP Bank має дочірні банки у росії, Україні, Хорватії, Словенії, Словаччині, Чорногорії та Румунії.

OTP входить до числа 50 найбільших банків росії, а по ряду напрямків входить до лідерів ринку. Він обслуговує понад 2,2 млн клієнтів і представлений більш ніж в 1 850 населених пунктах держави-терориста, що підкреслює його важливість для економіки росії, яка бореться з санкціями Заходу.

Російський ОТП Банк залишається одним з провідних банків на російському ринку фінансових послуг навіть після вторгнення рф в Україну.

За інформацією, яка стала відома зі ЗМІ, банк також надає пільгові умови кредитування російським військовим.

Так, зазначається, що росіяни, призвані на військову службу за мобілізацією або за контрактом, та їхні сім'ї можуть подати заяву на надання відстрочки платежів за кредитами та позиками. При цьому, банки посилаються на закон рф від 7 жовтня 2022 року №377-ФЗ, фактично визнаючи так звані Донецьку та Луганську «народні республіки».

Таким чином, продовжуючи фінансові операції російського підрозділу, OTP Group чітко демонструє підтримку та спонсорування тероризму.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: