Маразматик Азаров звинуватив Зеленського у вбивстві 50 тисяч військовослужбовиць ЗСУ

НОВИНИ 23.12.2022 Коментарі 0

Екс-прем’єр-утікач Микола Азаров у своєму ТГ-каналі поширив несподіваний фейк про те, що в Україні під час війни було нібито знищено 50 тисяч жінок, які служать у Збройних Cилах України.

«Західна преса спробувала зробити гарний сюжет про жінок у ЗСУ. В інтерв’ю намагалися показати героїзм жінок. Однак у статті є цікавий нюанс: до ЗСУ призвали або ж прийшли добровільно 57 тисяч жінок. На цей момент їх залишилося лише 6 тисяч! Куди поділися понад 50 тисяч осіб?!», – запитує Азаров у своєму ТГ-каналі.

Мікола Яновіч через свій чималий вік або вже надто погано думає, або не добачає. Адже матеріал у «західній пресі», на підставі якого він вигадав цей непересічний фейк – це стаття в AP, присвячена екіпіруванню українських жінок-військовослужбовиць, повідомляє сайт Stopfake.

У статті йдеться про те, що ЗСУ не були добре підготовлені до напливу жінок-добровольців, і через це багато жінок-військовослужбовиць відчули нестачу відповідної форми, черевиків, термобілизни, ліків та інших предметів, необхідних жінкам. AP розповідає про волонтерів, які підхопили цю сферу й опікувалися допомогою у наданні необхідного жінкам-військовослужбовицям. Зокрема, у статті розповідалося про фонд «Землячки».

І ось тут пан Азіров використав такі цитати зі статті: «Тепер волонтерська група під назвою «Землячки» - що приблизно перекладається як «жінки-співвітчизниці» - допомагає багатьом із 57 000 жінок в українській армії чоботями, уніформами, бюстгальтерами без кісточок, термобілизною, ліками та іншими необхідними речами…», і «Сьогодні не менше 6 000 українських жінок перебувають на лінії фронту або поблизу неї в таких ролях, як фельдшери й розвідниці, а також снайпери й артилеристи».

Ось тут колишнього головного податківця, міністра фінансів та екс-прем’єра спіткав математичний кретинізм. Провівши самостійні підрахунки, Мікола Яновіч дійшов висновку, що якщо 6 тисяч українок перебувають на фронті, то решта 51 тисяча «загинули, отримали поранення або потрапили в полон». І винен у цьому, звісно ж, Президент. Але Азіров, мабуть, таки погано знає українських жінок!

Насправді, у лавах ЗСУ служить понад 50 жінок, але ж не всі вони одночасно перебувають на передовій. Тому у статті AP і вказується, що волонтери допомагають багатьом із 57 тисяч жінок, уточнюючи, що серед них на лінії фронту або поблизу неї перебуває не менше 6 тисяч.

Також, за словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, окрім 38 тисяч жінок-військовослужбовиць є і цивільні жінки, які працюють у ЗСУ. Тож загалом в армії – понад 50 тисяч представниць прекрасної половини людства. У той же час безпосередньо на передовій перебуває понад 5 тисяч жінок.

Як уточнив наприкінці листопада очільник Міноборони Олексій Резніков, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на війні з російськими окупантами загинула 101 жінка-військовослужбовиця, ще 50 прізвищ захисниць перебувають у списку зниклих безвісти, а 100 отримали поранення.

Тож пан Азіров трохи видав бажане за дійсне, та ще й приписав українському керівництву масову загибель військовослужбовиць. Можливо, з Ростова і краще видно. Але не треба скігліти, Мікола Яновіч, все буде Україна!

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: