Кредобанк запровадив новий сервіс для клієнтів

Економіка 07.02.2023 Коментарі 0

Кредобанк упровадив якісно новий сервіс для преміальних клієнтів – Craft Banking. Головними перевагами Craft Banking є максимальна увага до деталей і потреб клієнта, комфортне індивідуальне обслуговування без черг і безкоштовне зняття готівки в банкоматах за кордоном.

Клієнтів Craft Banking обслуговують в окремих комфортних зонах відділень у заздалегідь погоджений час. Кожен клієнт отримує персонального радника з банківських послуг, який не тільки організовує обслуговування, а й надає індивідуальні консультації, що найповніше відповідають конкретним потребам. Зв’язок із персональним радником можливий як телефоном, так і через месенджері.

«Крафтовий – це особливий, індивідуальний і лімітований. Craft Banking – це наш підхід, наше сприйняття клієнта та нестандартні фінансові рішення у кожній ситуації окремо. У межах крафтового сервісу клієнти отримають персонального радника з банківських послуг, позачергове обслуговування, преміальні картки, консьєрж-сервіс і вигідні фінансові послуги та комфортні умови. Ми сподіваємося створити для клієнтів позитивно інший досвід через індивідуальний підхід», - розповів перший заступник голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк. 

У межах сервісу доступні два преміальні пакети обслуговування – Craft Black і Craft на основі карток Mastercard World Black Edition і Mastercard World Elite відповідно. У кожен пакет входить безкоштовне отримання трьох карток відповідного класу, 4 рахунки в національній та іноземних валютах та ощадний рахунок «Кишеня» з річною процентною ставкою 10% на залишок коштів. У рамках пакетів передбачена можливість оформити картку на когось із членів сім’ї або друзів. Ліміт безкоштовного зняття коштів у будь-якому банкоматі України і світу складає 300 тисяч гривень на місяць для пакету Craft Black та 500 тисяч гривень на місяць для пакету Craft.

Усім клієнтам Craft Banking доступні послуги Fastline, доступ до бізнес-залів Mastercard та LoungeKey, а також консьєрж-сервіс Mastercard. Обслуговування в сервісі – безкоштовне за умови отримання доходу не менш як 40 000 грн. на місяць у пакеті Craft Black та 100 000 грн на місяць у пакеті Craft Black або розрахунків картою на половину від вказаної суми.

Щоби стати клієнтом сервісу Craft Banking, потрібно звернутися до свого персонального менеджера, якщо Ви вже обслуговуєтесь на VIP-пакетах банку, або надіслати заявку на сайті чи зателефонувати на гарячу лінію банку. Для всіх нових клієнтів Кредобанк пропонує клієнтам розіграші крафтових подарунків та сертифікатів на подорожі.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові 1990 року, Національний банк України зарахував його до системно важливих банків України. Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Партнерська публікація 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: