Перший китайський пасажирський літак здійснив комерційний рейс

НОВИНИ 29.05.2023 Коментарі 0

Пасажирський літак C919 китайської авіабудівної компанії Comac здійснив перший комерційний рейс за маршрутом Шанхай-Пекін. Авіалайнер зроблено в Китаї, але двигун та авіоніка – імпортні.

Про це пише Німецька хвиля.

Перший пасажирський літак, вироблений у Китаї, здійснив дебютний комерційний рейс. Авіалайнер моделі C919 авіакомпанії China Eastern Airlines прослідував за маршрутом Шанхай – Пекін у неділю, 28 травня.

Літак, що вміщує до 164 пасажирів, перевіз 130 людей. Під час польоту пасажири махали китайськими прапорами і співали патріотичні пісні. Державний телеканал CCTV зазначив, що рейс прибув до столиці КНР на 40 хвилин раніше запланованого часу.

C919 вироблений авіабудівною компанією Comac і може стати конкурентом для Boeing 737 Max і Airbus A320. Він здатний здійснювати польоти середньої дальності – до 5 500 кілометрів.

Хоча це літак китайського виробництва, він залежить також від зарубіжних комплектуючих і технологій. Зокрема, двигуни та авіоніка C919 імпортні. Двигуни виробляє спільне підприємство американської корпорації General Electric і французької компанії Safran.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: