«Ізраїльська» модель безпеки для України - тривають дискусії

НОВИНИ 25.05.2023 Коментарі 0

США разом зі союзниками та партнерами продовжують обговорення з українською стороною щодо того, яка модель безпеки буде обрана для України в майбутньому.

Так прокоментував останні повідомлення про підготовку «ізраїльської» моделі безпеки для України представник Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми ведемо дискусії з Україною та нашими союзниками та партнерами, включно з нашими союзниками по НАТО, щодо довгострокової безпеки України», - зауважив представник Ради нацбезпеки Білого дому.

Він зазначив, що наразі не може офіційно підтвердити конкретних повідомлень, які з’явилися останнім часом. Водночас, Кірбі запевнив, що Україна матиме довгострокову безпеку, і це є однією з причин, чому президент Байден погодився на тренування українських пілотів на F-16, а також на потенційне забезпечення України цими літаками в майбутньому.

«Ми знаємо, що потрібно для довгострокових оборонних потреб України. Тож ми активно обговорюємо з ними питання про те, якими будуть їхні довгострокові потреби у сфері безпеки»,- сказав Кірбі.

Напередодні видання WSJ оприлюднило інтерв’ю з президентом Польщі Анджеєм Дудою, у якому той вказав, що країни НАТО розглядають можливість підписання Угоди про гарантії безпеки для України за прикладом ізраїльської моделі. Причому, за словами Дуди, це може статися вже в липні цього року, за підсумками саміту НАТО уВільнюсі.

Фото з відкритих джерел

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: