Близько 250 українців прибудуть цього тижня до Німеччини, щоб опанувати танки Abrams

НОВИНИ 25.05.2023 Коментарі 0

Приблизно 250 українських військовослужбовців прибудуть цього тижня до Німеччини для участі у програмі навчання, - повідомило «Голосу Америки» високопоставлене військове джерело, знайоме з перебігом навчань, яке спілкувалося на умовах анонімності.

Українці тренуватимуться на 31-му танку Abrams, які прибули до Німеччини на початку цього місяця. Представники Пентагону заявляють, що ще одна партія бронетехніки у кількості 31 танка M1A1 Abrams проходить ремонт у Сполучених Штатах та буде доставлена до України до осені.

Очікується, що навчання в Німеччині триватиме близько 10 тижнів і буде зосереджено на тому, як керувати танками, як маневрувати ними у загальновійськовому бою та обслуговувати цю техніку.

За словами співрозмовника, структура курсу буде аналогічна до попередньої американської програми навчання роботі на броньованих бойових машинах Bradley та Stryker, які були надані Україні на початку цього року.

Міцна броня та газотурбінний двигун «Абрамса» потужністю 1 500 кінських сил роблять його набагато досконалішим, аніж танки радянської доби, які Україна використовувала з початку війни.

Адміністрація Джо Байдена оголосила в січні, що відправить в Україну оновлену версію танків Abrams, відому як M1A2 після того, як ці бронемашини будуть вироблені та закуплені, що потенційно може зайняти роки.

У березні адміністрація вирішила натомість надати танки M1A1 Abrams, щоби танки «якнайшвидше були передані до рук українців», сказав тоді Пет Райдер.

Фото з відкритих джерел

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: