Cтаття Медведчука для «Ізвєстєй». Яку нову підлоту готують росіяни

ОКРЕМА ДУМКА 16.01.2023 Коментарі 0

1. Стаття написана для українського внутрішнього споживача і це, судячи з усього, важлива частина нової інформаційної війни, що запущена на днях та зводиться до наступного: «бійтеся, бо розпочинається страшна нова війна, якої ви досі ще не бачили»

2. Суть статті Медведчука дуже проста: її можна звести до формули «партія війни проти партії миру». Росіяни свідомо почнуть продавлювати ідеологему, що є партія миру (слова захід, Росія і т.д. свідомо прибрали), яка має повернутися, щоби настав спокій і мир. Усе це робиться, як уже вище сказано, на тлі розгойдування теми про страшний новий наступ і нову зброю (судячи з усього – це балістичні ракети Ірану, які нібито в березні отримають росіяни).

3. Ключовий меседж, який зараз уже опрацьовує Росія – це корупція у владі. Цей меседж, судячи з усього, залишиться флагманським. До нього додається два інших меседжа: «страшна нова зброя» та «треба повернути партію миру».

4. Страшна нова зброя – це, на жаль, обстріли і знищення житлових будинків. ми маємо розуміти – це їхній останній козир. Нічого іншого в них нема та не буде. На жаль, і це треба пережити. І поки готовність населення до цього є.

5. Щодо кампанії про партію миру, то тут, очевидно, росіяни переслідують дві цілі. З одного боку, їм потрібно дати хоч якийсь сигнал тим 7-8% населення, які досі відкрито говорять про свої проросійські настрої і зараз шукають на що ж їм обпертися. З іншого – це початок інформаційної роботи з наповнення українського інформпростору словами мир, переговори, повернення до дружби і т.д.

6. Важливо звернути увагу на апеляцію Медведчука виключно до південного сходу. Можна висунути гіпотезу, що саме там будуть концентруватися головні інформаційні зусилля росіян. І тут має бути найжорсткіша реакція з боку влади. Бо їхня інформкампанія зводитиметься до закликів перекривати дороги, виходити на пікети і т.д. Їм потрібно створювати картинку «іншої країни», яка хоче переговорів і миру.

7. Багато хто, читаючи цю статтю, захоче звести все до формули: «росіяни хочуть поставити Медведчука гауляйтером». Я хочу всіх просто застерегти: обговорення цього питання не має жодного сенсу. Їм усе одно, хто буде потім гауляйтером. Зараз їм важливо нас залякати.

Вадим Денисенко, Український інститут майбутнього (сторінка у FB)

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: