росіяни хочуть повністю ізолювати вихід України до Чорного моря

НОВИНИ 23.07.2023 Коментарі 0

Головна мета ракетних атак росіян на Одесу та регіон це спроба повністю ізолювати вихід України до Чорного моря, а через акт залякування упередити і нейтралізувати міжнародні зусилля з відновлення функціонування «зернового коридору».

Про це на своїй сторіні у ФБ написав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов  

"За кремлівським планом мають бути створені штучні умови загроз голоду насамперед для країн Африки, та підвищення рівня міграційних небезпек для Європи.

росіяни очікують, що через шантаж примусять Захід до перемовин та прийняття путінського «зернового ультиматуму» - відновлення експорту російського аміаку, зняття частини санкцій та інших обмежень.

У свою чергу знищення української інфраструктури, що забезпечує функціонування «зернового коридору», має зробити світ залежним від російського зерна і їх логістики і можливостей. План – поставити світ на коліна і зробити росію унікальним зерновим постачальником. Після провалу ідеї «енергетичної наддержави» путін хоче стати «зерновою надімперією».

Украіна розуміє і обізнана про ці наміри, належним чином відреагує і насамперед повною мірою відповість на вбивства і руйнування.

Світ і Захід мають проявити твердість і непорушність і дати свою достойну відповідь кремлівському щуру, яка має полягати у повноцінному відновленні функціонування українського «зернового коридору» під гарантії міжнародної безпеки.

Наші серця сьогодні з Одесою і Одеситами!

Зі всіма, хто постраждав від російського терору…", - зазначив Олексій Данілов. 

Нагадаємо, вночі проти 23 липня окупанти знову атакували Одещину. Загалом противник застосував 19 ракет різних типів. Сили ППО знищили 9 повітряних цілей. Внаслідок ракетної атаки одна людина загинула ,19 осіб зазнали поранень."Зруйновані 6 житлових, в тому числі багатоквартирних будинків. Пошкоджені дві памʼятки архітектури, храм. Понівечені десятки автівок. В багатьох будівлях вибиті вікна, пошкоджені дахи та фасади", - повідомили в Одеській ОВА.

Фото з відкритих джерел

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: