Зі складів Гуманітарного хабу при Львівській ОВА відправлено майже 650 фур гуманітарної допомоги

НОВИНИ 06.05.2022 Коментарі 0

По кілька десятків фур із гуманітарною допомогою щодня вирушає в «гарячі точки» із Гуманітарного хабу, створеного при Львівській обласній військовій адміністрації.

За час повномасштабної війни звідси було відправлено близько 14 тис. т. вантажів – це майже 650 фур допомоги по всій Україні.

Це, мабуть, найбільший в Україні хаб, де працюють з гуманітаркою. Вона потрапляє сюди практично з усього світу – із країн Південної та Північної Америки, Азії та Близького Сходу. Звісно, найбільше допомоги до нас іде йде з європейських країн (Португалія, Іспанія, Франція), але найбільше з Польщі.

Тут допомогу обліковують, розсортовують, пакують згідно із надісланими запитами і відправляють тим, хто її потребує.

«Ми організували систему обліку, яка дуже добре працює. Її навіть запозичив Офіс Президента для аналогічних хабів в інших областях», - розповідає координатор складу Гуманітарного хабу при Львівській ОВА Юрій Соболь.

У хабі є окреме сортування виробів медичного призначення – ліків, обладнання. Тут працюють переважно медики і провізори. Вони оглядають отримані ліки, сортують і формують партії на відправку згідно із потребами в «гарячі точки», лікарні чи на передову.

«Бувають дні, коли у нас лише на цій ділянці працює до 50 людей», - каже Богдан Панчишин, завідувач складом виробів медпризначення.

За час військових дій більшість обласних центрів України та і чимало райцентрів отримували допомогу з Гуманітарного хабу Львівської ОВА.

В окремій частині складу відбувається завантаження палет із гуманітарною допомогою. Спершу у фуру завантажують їжу, предмети гігієни та одяг (памперси, спальники), іноді навіть корм для тварин. Потім довантажується медичними виробами і відправляється отримувачам.

На складі працює чимало немісцевих волонтерів - це люди, які евакуювалися із окупованих міст. Волонтерили тут і представники футбольного клубу «Шахтар», і працівники «Укртрансбезпеки», були і музиканти, і медики. У найбільш пікові періоди протягом одного дня завантажували 58 фур гуманітарної допомоги.

Роботу Гуманітарного хабу курує особисто начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Завдяки цьому оперативно вирішуються усі робочі питання і забезпечується постійне постачання гуманітарної допомоги у ті регіони України, які її найбільше потребують.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: