Затримання Рефата Чубарова у Румунії: голова Меджлісу вказує на «російський слід»

НОВИНИ 12.12.2019 Коментарі 0

"Не очікував, що отруйні щупальця російських спецслужб постараються дістати мене в Румунії..." - про це на власній сторінці у мережі Фейсбук повідомив, український кримськотатарський політик і громадський діяч та чинний депутат VIII скликання, Голова Меджлісу кримськотатарського народу, заступник Голови Ради представників кримськотатарського народу Рефат Чубаров

"З моменту тимчасової окупації Криму Російською Федерацією я і мої колеги геть виключили зі своїх поїздок країни Центральної Азії, а також Вірменію, Білорусь, Казахстан і Киргизію. На територіях цих країн російські спецслужби мають де-факто право арешту переслідуваних Росією осіб, незалежно від їх громадянства.

Але не очікував, що отруйні щупальця російських спецслужб постараються дістати мене в Румунії.

Сьогодні при прильоті в Бухарест і проходженні прикордонного контролю румунські прикордонники вилучили у мене паспорт і 3,5 години без пояснення причин утримували мене в трансферній зоні аеропорту.

І це при тому, що однією з метою мого і моїх колег візиту в Румунію є заплановані на сьогодні зустрічі з Державним секретарем Міністерства закордонних справ візиту, а також з експертами German Marshall Fund of the United States для обговорення ситуації в тимчасово окупованому Російською Федерацією Криму та мілітаризації півострова і Чорного моря.

Негайне втручання в ситуацію Посла України в Румунії Олександра Банькова і консула посольства України в Румунії Павла Некрасова дозволили через 3,5 години чекання вирішити ситуацію і близько 7.00 ранку я вже був в готелі, щоб о 9.30 почати виконувати програму перебування.

Зрозуміло, що те, що трапилося буде предметом звернення Посольства України в Румунії до компетентних органів Румунії з метою отримати чіткі отримати пояснення причин мого затримання."

Зазначимо, що на момент публікації матеріалу офіційних коментарів від представників дипломатичних відомств України і Румунії з приводу цього інциденту не озвучено.

ілюстративне фото islam.in.ua

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: