Затримали підривників ТЦК
Підривників Павлоградського ТЦК на Дніпропетровщині Служба безпеки та Національна поліція України затримали протягом доби. Ними виявилися агенти росфедерації – місцевий молодик і двоє його компаньйонів з Одеської області
Теракт стався недільного вечора, 2 лютого. Від вибуху саморобного пристрою зазнав осколкового поранення 24-річний військовослужбовець.
"У такий спосіб російські спецслужби намагались дискредитувати діяльність ТЦК і зірвати мобілізацію в регіоні, посіявши недовіру громадян до військовослужбовців.
За результатами комплексних заходів у Дніпрі та Одеській області правоохоронці протягом доби затримали всіх учасників агентурної групи.
Ними виявилося троє чоловіків віком 21 і 22 роки, які шукали "легкі" заробітки на телеграм-каналах. Там їх дистанційно завербували представники російських спецслужб, запропонувавши гроші в обмін на співпрацю", - йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.
Один із фігурантів ‒ мешканець Павлограда ‒ виготовив саморобний вибуховий пристрій (СВП) і заховав його у схроні поблизу власної оселі. Вибухівку начинив цвяхами та гайками для збільшення дії ураження під час детонації.
Його спільниками стали двоє мешканців Одещини, які приїхали до Павлограда й отримали координати схованки. Звідти вони забрали пакет із вибухівкою та заклали її поблизу будівлі ТЦК.
Фігуранти також встановили напроти об’єкта приховану камеру відеоспостереження для фіксації наслідків теракту. СВП активували через виклик на мобільний телефон.
Запроданців затримали у їх помешканнях, де вони переховувалися та чекали на гроші від окупантів.
Натомість отримають до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар