Заблокованими залишаються "Рава-Руська - Гребенне", "Краковець - Корчова", "Шегині - Медика"

НОВИНИ 17.12.2023 Коментарі 0

Понад дві тисячі фур стоять у черзі на трьох напрямках українсько-польського кордону через блокаду, організовану польськими перевізниками, повідомив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Заблокованими залишаються три напрямки "Рава-Руська - Гребенне", "Краковець - Корчова", "Шегині - Медика"... Станом на ранок, сьогодні, на цих трьох напрямках, у чергах у бік України на території Польщі перебуває десь 2150 вантажних транспортних засобів. Найбільше навпроти "Шегині - Медика". Рух є, але не такий інтенсивний, як це було до 6 листопада або 23 листопада, коли почалося блокування "Шегині", - сказав речник  в ефірі загальнонаціонального телемарафону в неділю вранці.

Водночас, як наголосив Демченко, на розблокованому 11 грудня напрямку "Ягодин-Дорогуськ" спостерігається інтенсивний рух вантажного транспорту.

"За минулу добу цей напрямок перетнуло десь півтори тисячі вантажних транспортних засобів в обидва боки. Більшість із них - у напрямку України. І така динаміка перетину кордону є досить високою. Тому що така сама кількість вантажівок, навіть менша, перетинала кордон до дій з блокування", - сказав речник. 

Фото – Державна прикордонна служба України

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: