За «ракетними статтями» в Московії вже взяли 16 вчених. І це ще без «кинджала»

ОКРЕМА ДУМКА 18.05.2023 Коментарі 0

Бункерний знайшов, на кому відігратися за мілітарне самодурство: у розпалі справа вчених-зрадників. ФСБ кидає у підвали всіх причетних до ракетної науки – від  академіків до старших наукових співробітників. Скоро прийдуть і по молодших.

Ви вже могли чути, що за ґрати кинули трьох науковців-ракетників. Вони проходять за статтею «державна зрада». Якщо чесно, то посадили їх за візуалізацію фантазій бункерного.

Ідеться про науково-фантастичний мультик, який Путін 1 березня 2018-го року видав у держдумі за реальність. У ролику протикорабельна ракета «Циркон» та міжконтинентальна балістична ракета «Авангард» запускаються по території США.  «Аналогаф нет», - казав «дєд». Світ посміявся над науковою фантастикою, але не її головний творець. Він повірив, що «персонажі» мультика – реальні.

«Циркон» та «Авангард» таки існують, але вони настільки невидимі, що їх можна розгледіти лише в закритих статтях воєнного бюджету Московії. Логічно припустити: в комплекті до очікуваної гіперзвукової швидкості ракет додавалися гіперкосмічні бюджети, виділені на уявну зброю. Маск за такі кошти колонізував би Марс, навчив би прибулих туди людей обходитися без кисню, а на решту створив би машину часу.   

Реально науковців судитимуть за завищені очікування вождя. Оскільки такої статті у Кримінальному кодексі РФ ще немає, впаяють державну зраду.

Трійця зрадників – це доктор технаук Валерій Звєгінцев, його керівник Олександр Шиплюк і  науковець Анатолій Маслов. Останніх двох кинули на нари ще торік у серпні.  Найсмішніше, що Маслову «шиють» передачу таємних технологій… найближчому другові та партнерові РФ Китаю, - він просто виступив на науковій конференції. Інші «присіли» на нари за написання наукових робіт.

Загалом у Сибірському відділенні академії наук під гарячу руку ФСБ потрапили 16 осіб, включаючи академіка, завідувачів лабораторій, і деякі вчені встигнули у КПЗ віддати бункерному душу та тепер із цікавістю спостерігають за подіями з того світу.

Цей шмон лише через один «Циркон», а таких зальотів у передової російської науки чимало. Бункерний, наприклад, у держдумі крутив мультик про гіперзвуковий комплекс «Кинджал», який «гарантовано долає» не тільки наявні, але й майбутні системи ППО та ПРО. Мовляв, його не зможуть збити навіть марсіанці.

Марсіанці ні, а от українцям вдалося, та ще й за допомогою створеної в 70-ті минулого століття системи Patriot.  А ще є інші «аналагаф нєт», якими свого часу так вихвалявся «дєд»: ракети «Сатана ІІ», інші «сармати»: їх розробники теж мають відповісти за провал боєздатності мордору…

Як тут не згадати знамениту сталінську «справу вчених»: тоді кругом теж були одні вороги і зрадники, яким місце – тільки під наглядом пенітенціарної системи. За Сталіна у тюрмах працювали цілі наукові інститути. Зрештою, родоначальник ракетної галузі Сергій Корольов найважливіші свої відкриття зробив саме під надійним захистом тюремних мурів.

Для нас тут індикатор дуже простий: чим більше внутрішніх ворогів, зрадників та іноземних агентів путінський режим виявляє, тим менше він упевнений у своїй стабільності. За всіма ознаками, це ще не 37-ий рік, але країна невпинно до нього скочується, і дедалі більше вимушена буде розплачуватися за фантазії та ілюзії свого лідера.

Тим паче, що розпустилися російська наука, і в такий важкий час повинна спокутувати свої гріхи перед скрєпамі, перед Путіним.

ТГ-канал «Орестократія»

Світлини – скріншот відео

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: