Як стати легальним підрозділом територіальної оборони, - РОЗ’ЯСНЕННЯ

НОВИНИ 04.03.2022 Коментарі 0

Багато людей, які зараз патрулюють міста, стоять на блокпостах, заходять в під'їзди житлових будинків і перевіряють документи називаються себе "теробороною", не маючи для цього відповідних повноважень. Про це "Західному інформаційному фронту" повідомили в 103-ій окремій бригаді Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Подаємо текст звернення цілком:

"Прохання до громадських формувань не називати себе "теробороною", оскільки це плутає мешканців міст та сіл. Якщо ви хочете вступити до добровільних громадських формувань з метою патрулювання місцевості, слід зголоситися до керівництва зон територіальної оборони, тобто до райадміністрацій районів міст чи районної адміністрації області. Після цього, ви є добровільними громадськими формуваннями.

Військовослужбовці Сил територіальної оборони Збройних Сил України мають на собі однострій Збройних Сил України, зброю та відповідні документи, які їм дозволяють нести службу.

Добровільні формування територіальних громад мають право формуватися з власною зареєстрованою зброєю, а командир такого підрозділу має зголоситися до командира 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Прохання також не перешкоджати діяльності акредитованих журналістів, крім зйомки блокпостів чи об'єктів критичної інфраструктури.

В кожного журналіста можна просити їхні міжнародні прескарти, які їм дозволяють здійснювати журналістську діяльність до комендантської години (06:00-22:00).

Всім добра, пильності та перемоги у ці складні для нас всіх дні. Але має бути порядок і дотримання законів.

Слава Україні! Героям Слава!".

Детальніше про діяльність територіальної оборони у Львівській області читайте в матеріалі ІА "ЗІФ"  "Територіальна оборона: Сублімація фейків, дезінформація, ворожа пропаганда – ІДІТЄ НАХYЙ!".

Ілюстративне фото: ЛОВА

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: