Ворог штурмує Авдіївку з трьох напрямків

НОВИНИ 09.11.2023 Коментарі 0

На Бахмутському напрямку гвардійці знищили ворожий БПЛА «Орлан 10» і відбили атаки противника. Водночас одним зі складних залишається Авдіївський напрямок.

Про це заявив речник Нацгвардії України Руслан Музичук у четвер, 9 листопада.

Він відзначив, що протягом минулої доби відбулося 78 бойових зіткнень. Що стосується підрозділів Нацгвардії, які виконують завдання по лінії фронту: ворог наніс 152 обстріли та 2 авіаційні удари по східних напрямках та 110 обстрілів й 6 авіаційних ударів по південних.

Найбільше боєзіткнень протягом доби відбулося на Бахмутському напрямку, де українські воїни відбили близько 30 атак росіян.

Руслан Музичук зазначив, що одним зі складних залишається Авдіївський напрямок. Армія РФ продовжує спроби оточити місто. Тут Сили оборони відбили понад 10 атак ворога. У цьому районі виконують завдання й наші підрозділи спецпризначення.

«Ми бачимо як тривалий час обороняється Авдіївка. У першу чергу тут вже давно були побудовані досить непогані укріплення, фортифікаційні споруди і, скажімо так, ешелонована оборона, яка дає змогу нашим Силам оборони, попри численні атаки, утримувати це місто», - сказав він.

Музичук додав, що тактика, яку застосовує ворог по Авдіївці – досить різноманітна, і місто штурмують із трьох напрямків.

Речник розповів, що і через погодні умови, і через те, що завдано доволі велике вогневе ураження бронетехніці ворога, українські підрозділи відмічають, що окупанти використовують більше піхотних груп і велику кількість БПЛА.

«Сили противника використовують більше піхоти, більшою мірою навіть без бронетехніки у порівняні із попередніми тижнями, коли для штурму використовували колони техніки. І навіть тоді вона знищувалась ще на підході або під час висування, не даючи піхоті ворога розгортатися в бойові порядки атаки» - зазначив Музичук.

Він також наголосив, що гвардійці досить ефективно використовують дрони. Разом із тим, за останні місяці використання дронів противником зросло кратно, що є також загрозою з боку російських окупаційних військ.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: