Валити свого міністра оборони під час війни – однаково, що бити себе по яйцях, - Андрусів

НОВИНИ 21.12.2023 Коментарі 0

"Сьогодні вивалили купу фейків на Умєрова. І в мене немає питань до російської агентури, яка це розганяє. Але от до наших розумників є". 

Про це у телеграмі пише політичний та громадський діяч Віктор Андрусів. 

"Валити свого міністра оборони під час війни – все одно, що бити себе по яйцях. І не важливо, подобається він вам чи ні. Від нього залежить дуже багато. 

І ні, він не казав про Крим до кінця наступного року. І ні, діти – не американці".

Додамо, що нині Міністерство оборони України поширило заяву з цього ж приводу під заголовком "Увага, фейк!": "Інформація, яка поширюється у ЗМІ про те, що члени родини Міністра оборони Рустема Умєрова нібито є громадянами США, не відповідає дійсності.

Діти Міністра (син – віком 10 років, доньки – 8 і 2 роки) — є виключно громадянами України. Громадянства інших країн у членів родини Умєрова – немає.

Українські паспорти, які їм було видано після закінчення терміну дії попередніх, вони отримали у Посольстві України в США. Саме тому в декларації, на яку посилаються ЗМІ, і було вказано місце видачі документів – США.

У 2016 році родина міністра оборони України була вимушена виїхати за кордон через замахи та погрози внаслідок систематичної діяльності Рустема Умєрова щодо деокупації тимчасово окупованого Криму.

Із 2014 року Рустем Умєров як делегат Курултаю кримськотатарського народу разом із Лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та представниками Меджлісу виступав на всіх міжнародних майданчиках щодо порушень прав людей в окупованому Криму, був залучений в процес звільнення політвʼязнів Криму".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: