В уряді Польщі звернули увагу на активацію російської пропаганди

АНАЛІТИКА 01.12.2022 Коментарі 0

Представник польського уряду відзначив посилення останнім часом інформаційної діяльності росії проти Польщі та дестабілізацію відносин з Україною.

«Росія продовжує ворожу психологічну й інформаційну діяльність проти Польщі, що є частиною інформаційної війни проти України», - пише у Твіттері заступник міністра координатора спеціальних служб й уповноважений уряду з безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин.

За його словами, російська пропаганда постійно прагне створити та поширити хибний образ Польщі на міжнародній арені. З подачі кремля багатьма мовами інформаційні сфери активно насичують брехнею про масову участь польських найманців у боях на боці України. Цю участь буцімто санкціонувала польська влада. Росіянам підігрує білоруська пропаганда, що поширює дезінформацію про агресивні плани Польщі щодо Білорусі й України.

Слова польського урядовця підтверджують повідомлення від міністерства оборони Білорусі про те, що Захід відпрацьовує питання наступального характеру, а Мінськ і Москву розглядає як противника. Ці фейки з Білорусі поширювали і російські пропагандисти.

Станіслав Жарин переконаний, що росія та Білорусь створюють суто негативний образ Республіки Польща з метою «назавжди підірвати довіру до Польщі в різних частинах світу. І тим самим послабити країну на міжнародній арені.

Найважливішим вектором інформаційної діяльності росії проти Польщі залишається дестабілізація відносин між Польщею та Україною й обома народами, особливо з огляду на постійно велику кількість біженців з України у Польщі і тривалу війну.

Трагедію у польському селищі Пшеводов, де внаслідок падіння ракет загинуло двоє людей, висвітлюють у контексті теорій змови, що послаблюють НАТО і звинувачують Україну в навмисному нападі на Польщу. Для розпалювання антиукраїнських настроїв також використали вибух автомобіля у Вроцлаві. Випадок російська пропаганда подала як типову загрозу внаслідок допомоги українським біженцям.

Тему польської ініціативи передати Україні зенітно-ракетні комплекси Patriot, кремль нівелює фразою, що Польща «відмовляється допомагати Україні».

Кремлівські пропагандисти також сіють паніку та хаос у польському суспільстві способом поширення негативної інформації про економічну ситуацію у країні.

Висновки польського урядовця випередили на декілька годин марення директора російської служби зовнішньої розвідки сєрґєя наришкіна. Останній у середу, 30 листопада, крутив російським пропагандистським медіа заїжджену платівку про намір Польщі захопити Західну Україну, де запланований референдум. Вочевидь, у кремлі намагаються прищепити думку цільовій аудиторії способи проведення своїх фейкових плебісцитів на окупованих українських територіях.

Політичний експерт, директор Інституту світової політики так прокоментував у своєму ТГ-каналі слова наришкіна: «Коли #баярінНаришкін розповідає про наміри Польщі провести референдуми у низці областей України, то це не лише проекція дій Кремля на окупованій території України, але і невігластво... Мабуть, це такий штрафбат у кремлівського #майорапроніна»

Відпрацьовує свій вівсяний корм і глава зовнішньо-політичного відомства сєрґєй лавров, який пояснює терористичні удари росії по цивільній українській інфраструктурі тим, що вона «допомагає вбивати росіян». За його логікою, потрібно знищити усіх українців і їхню країну, адже вони захищають свої життя, які хочуть відібрати російські загарбники.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: