В СБУ назвали кількість нейтралізованих хакерських атак

НОВИНИ 04.10.2022 Коментарі 0

Від початку війни Служба безпеки України нейтралізувала приблизно 3,5 тисячі кібератак. Хакери намагалися нашкодити електронним системам центральних органів влади й об’єктам критичної інфраструктури держави.

Майже половину нейтралізованих атак (1 650) фахівці СБУ виявили в режимі «реального часу» за допомогою Системи управління подіями інформаційної безпеки, створеної на базі спецслужби.

Як повідомляє телеграм-канал СБУ, переважна більшість російських атак мали на меті або знищити цифрові сервіси, або дестабілізувати роботу стратегічно важливих підприємств енергетичної і транспортної галузей. До організації і проведення таких диверсій причетні російські спецслужби та підконтрольні їм хакерські угруповання.

Вдалося знешкодити і декілька груп хакерів, що діяли безпосередньо з території України.

У Полтавській області в інтересах рф четверо зловмисників планували з використанням DDos-атак нашкодити владним інституціям та об’єктам енергетики. За свою «роботу» вони отримали кошти через заборонені платіжні системи рф.

Ще одне хакерське угруповання нейтралізували у Львові. За вказівкою окупантів хакери масово зламували активні облікові записи інтернет-користувачів з України та Євросоюзу. Росіяни опісля використовували зламані акаунти для поширення дезінформації щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та ЄС нібито від імені пересічних людей.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: